چرا ما همیشه بهترینیم؟

پیشرفت و محبوبیت رو به رشد بهین صنعت یاب بر پایه ۴ اصل تچربه، دانش به روز، کیفیت برتر و مشاور امین استوار است و ما به خوبی به قدرت این چهار اصل در کنار یکدیگر واقفیم و هر روز پیش از پیش تلاش خواهیم کرد تا رضایت سرمایه گذاران محترم از بهین صنعت یاب، پر رنگ تر گردد.


 

:: تجربه

اصلی ترین پشتوانه شرکت مشاوره مدیریت و مهنندسی بهین صنعت یاب، اجرای موفق ده ها پروژه در کشور عزیزمان ایران می باشد که این خود باعث گردیده تا به عنوان مرجعی تخصصی و فنی برای مشاوره و تهیه گزارشات بانکی مبدل گردیم.

:: دانش به روز

درک ضرورت انجام مطالعات امکان‌سنجی در پروژه‌های صنعتی، مستلزم بهره‌گیری کامل از روش‌های نوین علمی، ‌کاربردی و ارزیابی مقدماتی پروژه‌های صنعتی است. استفاده از متخصصین مجرب و کارآزموده و بهره‌گیری از نرم افزارهای استاندارد و مورد تایید بانک‌ها سبب گردیده است که دانش به روز، به عنوان محرک اصلی برای پیشرفت و اعتلای مشاوره مدیریت و مهندسی بهین صنعت یاب مورد توجه قرار گیرد.

:: کیفیت برتر

به دلیل بهره‌گیری از نرم‌افزارهای معتبر بین‌المللی نظیر Comfar و Primavera و غیره در تهیه گزارشات بانکی، این شرکت همواره خدمات خود را با استاندارد سازمان توسعه صنعت ملل متحد UNIDO تطابق می‌دهد و این خود گواه ادعای ما، جهت ارایه کیفیت برتر می‌باشد.

:: مشاور امین

یکی از مسائل مهم برای سرمایه‌گذاران، محرمانه ماندن اطلاعات و ایده‌هاست. عدم افشاء یک ایده جدید در حوزه سرمایه‌گذاری خطرپذیر (VC)، در بازار پر رقابت امروز می‌تواند برای فعالان آن حوزه ارزشمند و حتی حیاتی باشد. ما بعنوان یک مشاور سرمایه‌گذاری، این اطمینان را به شما می‌دهیم که امانتدار اطلاعات و ایده‌های شما باشیم و از هرگونه نشت اطلاعات جلوگیری کنیم.