عضو رسمی و دارای رتبه از کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی

بانک‌ها و مؤسسات تأمین‌کننده منابع مالی طرح‌ها در فرآیند پرداخت تسهیلات، به منظور اطمینان از صحت برآوردها و بررسی‌های فنی و مالی، و اقتصادی بودن طرح‌های متقاضیان نیازمند انجام مطالعات اقتصادی، فنی و مالی طرح توسط مشاوران مورد اعتماد و حضور مشاور در تمام مراحل کار می‌باشند.
با توجه به همين نياز و مسائل و مشکلات دیگر و پس از تشكيل ده‌ها جلسه كارشناسي و تخصصي و جمع‌آوري اطلاعات و مسائل مطرح شده توام با تبادل نظر و نظرخواهي‌هاي متعدد، اين فعاليت‌ها نهايتاً منجر به اتخاذ تصميم مبنی بر تشکیل کانون مشاوران اعتباری وسرمایه‌گذاری بانکی به منظور ایجاد یک نظام حرفه‌ای مبتنی بر عدالت و تقواي حرفه‌اي، در عين رعايت استقلال فني و ارتقاي تكنولوژي در امر مشاوره سرمايه‌گذاري گرديد.
تعيين چارچوب مشخص براي استاندارد کردن مطالعات توجیهی، تعهدات و وظايف مشاوران، ایجاد رویه واحد در تنظيم گزارش‌هاي اقتصادي، فني و مالي از جمله وظايف کانون مشاوران اعتباري و سرمايه‌گذاري است.
شرکت مشاوره مدیریت و مهندسی بهین صنعت یاب، بر اساس سوابق درخشان خود و انجام پروژه‌های موفق سرمایه‌گذاری، موفق به عضویت و دریافت رتبه تخصصی از کانون مشاوران اعتباري و سرمايه‌گذاري بانکی گردیده است.


عضویت در انجمن شرکت‌هاي مشاور سرمايه‌گذاري و نظارت طرح‌ها

انجمن شرکت های مشاور سرمایه گذاری و نظارت طرح ها، تنها تشکل صنفی غير دولتی می باشد که به عنوان نماينده مشاوران سرمايه گذاری به وسیله ارتبا ط با بانک صنعت و معدن و مشارکت در تدوين دستور العمل ها، تعيين صلاحيت و رتبه بندي مشاوران، نقش تعیین کننده ای را در جهت ارتقاء دانش سرمایه گذاری کشور ایفا می کند؛ همچنین همکاری با سیستم مالی و بانکی کشور در جهت توسعه و نیل به اهداف ملی سرمایه گذاری از دیگر دستاوردهای انجمن می باشد. شرکت مشاوره مدیریت و مهندسی بهین صنعت یاب موفق به کسب گواهینامه عضویت در این انجمن حرفه اي و تخصصی، شده است.


جواز فنی و مهندسی از وزارت صنعت، معدن و تجارت

جواز فنی مهندسی به عنوان تنها نوع تائیدیه فعالیت خدمات فنی مهندسی توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت صادر می‌گردد. شرکت مشاوره مدیریت و مهندسی بهین صنعت یاب بر اساس سوابق فعالیت خود موفق به دریافت جواز تاسیس خدمات فنی و مهندسی از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران شده است.

عضویت در انجمن صنعت، معدن و تجارت

انجمن صنعت، معدن و تجارت در نظر دارد با فرهنگ سازی اقتصادی و باتشکیل کارگروه‌ه‌های تخصصی و با رویکرد جلب سرمایه گذاران ایرانی داخل و خارج کشور و با شناسایی، بررسی مسائل و مشکلات بوجود آمده درحوزه‌های مرتبط، حمایت لازم را از کار آفرینان و تولیدکنندگان و صاحبان صنایع از طریق ارتباط بادستگاه‌های اجرائی ذیربط و نیز ارائه نقطه نظرات تخصصی به کمیسیون‌های مربوطه مجلس شورای اسلامی فراهم آورد تا با نهادینه سازی مدیریت جهادی با یک عزم ملی در راستای تحقق منویات معظم له، ایرانی آبادتر بسازد.

عضویت در انجمن مهندسی صنایع ایران

شرکت بهین صنعت یاب به‌عنوان یک شرکت مشاوره‌ای در زمینه صنعتی و اقتصادی به سهم خود از اهداف انجمن مهندسی صنایع ایران در جهت توسعه صنعت کشور حمایت نموده است.

اخذ گواهینامه های کیفیت

بی‌تردید یکی از رموز موفقیت، رسیدن به کیفیت مطلوب و ارتقاء دایمی آن است. توسعه استانداردهای مختلف در زمینه کیفیت در واقع حاصل اهمیتی است که دانش مدیریت امروز برای بهبود مستمر کیفیت قایل شده است. شرکت بهین صنعت یاب در سال 1393موفق به دریافت گواهینامه بین‌المللی سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO 9001:2008 شد.

سگال-پردازش
photo_2016-05-15_16-20-21
فن کام کیش
حسن انجام کار - پارسه لند البرز
Gardeshgari
Niroogah
پارمیکو
صبا شهد پاسارگاد