عضویت در انجمن شرکت‌هاي مشاور سرمايه‌گذاري و نظارت طرح‌ها

انجمن شرکت های مشاور سرمایه گذاری و نظارت طرح ها، تنها تشکل صنفی غير دولتی می باشد که به عنوان نماينده مشاوران سرمايه گذاری به وسیله ارتبا ط با بانک صنعت و معدن و مشارکت در تدوين دستور العمل ها، تعيين صلاحيت و رتبه بندي مشاوران، نقش تعیین کننده ای را در جهت ارتقاء دانش سرمایه گذاری کشور ایفا می کند؛ همچنین همکاری با سیستم مالی و بانکی کشور در جهت توسعه و نیل به اهداف ملی سرمایه گذاری از دیگر دستاوردهای انجمن می باشد. شرکت مشاوره مدیریت و مهندسی بهین صنعت یاب موفق به کسب گواهینامه عضویت در این انجمن حرفه اي و تخصصی، شده است.


جواز فنی و مهندسی از وزارت صنعت، معدن و تجارت

جواز فنی مهندسی به عنوان تنها نوع تائیدیه فعالیت خدمات فنی مهندسی توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت صادر می‌گردد. شرکت مشاوره مدیریت و مهندسی بهین صنعت یاب بر اساس سوابق فعالیت خود موفق به دریافت جواز تاسیس خدمات فنی و مهندسی از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران شده است.

سگال-پردازش
photo_2016-05-15_16-20-21
فن کام کیش
حسن انجام کار - پارسه لند البرز
Gardeshgari
Niroogah
پارمیکو
صبا شهد پاسارگاد

عضویت در انجمن صنعت، معدن و تجارت

انجمن صنعت، معدن و تجارت در نظر دارد با فرهنگ سازی اقتصادی و باتشکیل کارگروه‌ه‌های تخصصی و با رویکرد جلب سرمایه گذاران ایرانی داخل و خارج کشور و با شناسایی، بررسی مسائل و مشکلات بوجود آمده درحوزه‌های مرتبط، حمایت لازم را از کار آفرینان و تولیدکنندگان و صاحبان صنایع از طریق ارتباط بادستگاه‌های اجرائی ذیربط و نیز ارائه نقطه نظرات تخصصی به کمیسیون‌های مربوطه مجلس شورای اسلامی فراهم آورد تا با نهادینه سازی مدیریت جهادی با یک عزم ملی در راستای تحقق منویات معظم له، ایرانی آبادتر بسازد.

عضویت در انجمن مهندسی صنایع ایران

شرکت بهین صنعت یاب به‌عنوان یک شرکت مشاوره‌ای در زمینه صنعتی و اقتصادی به سهم خود از اهداف انجمن مهندسی صنایع ایران در جهت توسعه صنعت کشور حمایت نموده است.

اخذ گواهینامه های کیفیت

بی‌تردید یکی از رموز موفقیت، رسیدن به کیفیت مطلوب و ارتقاء دایمی آن است. توسعه استانداردهای مختلف در زمینه کیفیت در واقع حاصل اهمیتی است که دانش مدیریت امروز برای بهبود مستمر کیفیت قایل شده است. شرکت بهین صنعت یاب در سال 1393موفق به دریافت گواهینامه بین‌المللی سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO 9001:2008 شد.