درباره ما Our company

شرکت مشاوره مدیریت و مهندسی بهین صنعت یاب (عضو رسمی کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی) با در نظر گرفتن نياز صنايع کشور به خدمات مهندسی، مشاوره و اجرای طرح‌هاي صنعتی با همکاری جمعي از کارشناسان و متخصصين مجرب رشته‌های مختلف مهندسي، مديريت و اقتصاد تاسيس گرديده و با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به این عرصه نهاد و از همان ابتدا با رویکردی انقلابی در زمینه صنعت، توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند. و طي اين مدت همگام با دانش فنی روز و با بهره‌گيري از تکنيک‌ها و استاندارد‌های معتبر جهاني همواره در جهت بهبود و ارتقاء کيفيت خدمات ارائه شده به مشتريان خود گام برداشته است.

بهین صنعت یاب با تلفيق دانش و تجربه نيروهای مجرب با انرژی و توان نيروهای جوان، همواره وظيفه اصلی خود را شناخت و درك خواسته‌های مشتريان و تلاش در جهت برآورده نمودن آن‌ها مي‌داند. در اين راستا فعاليت‌های شركت در گروه‌های تخصصي منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی شکل می‌گیرد و با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و کارآزموده در تلاش‌ است منافع کلیه ذینفعان رعایت شود.

بیانیه ماموریت Our mission

ماموریت اصلی شرکت "بهین صنعت یاب" کمک به پیشرفت صنایع و تبدیل سرمایه ملی و ایده به ثروت‌های ماندگار و مولد، ارائه‌ خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری و صنعتی به کارآفرینان و سرمایه‌گذاران محترم، مدیریت، نظارت بر پروژه‌های صنعتی و کشاورزی با اتكاء به كارآمدي سازماني و دانش فني متخصصين، رعایت اصول مالي و اقتصادي، ارتقاء اعتبار نام تجاري با هدف ايجاد اعتماد و رضايت کلیه ذینفعان و کمک هرچه بیشتر به رشد و تعالی فرهنگ درست سرمایه‌گذاری در کشور می‌باشد.

چشم انداز Our vision

ما بعنوان یک شرکت مشاوره مدیریت و مهندسی با بهره‌گیری از سرمایه‌های انسانی متخصص و کارآزموده یکی از برترین شرکت‌های مشاوره سرمایه‌گذاری با توان انجام خدماتی منطبق با استانداردهای ملی و بین‌المللی با رعایت منافع کلیه دینفعان در منطقه خواهیم بود.

خط مشی کیفیت بهین صنعت یاب

ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده به کارفرمایان

انجام خدماتی منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی با رعایت منافع کلیه ذینفعان

صداقت در کلیه مراحل پروژه

نظم و زمانبندی دقیق و تحویل به موقع

صبر و بردباری در ارتباط با مشتری

به روز بودن و به روز ماندن با توجه به پیشرفت تکنولوژی

ارائه ایده های نوین و فرصت های سرمایه گذاری

همواره از ایده تا اجرا پشتیبان شما هستیم
13

سال تجربه


شرکت بهین صنعت یاب با تجارب ارزنده خود و فعال در زمینه مشاوره سرمایه گذاری آماده ارائه خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری از جمله نگارش طرح توجیهی با نرم افزار کامفار (comfar)، در جهت تسهیل روند کاری شرکت‌ها و اشخاص متقاضی می‌باشد.
437

پروژه انجام شده


شرکت بهین صنعت یاب دارای رتبه از کانون مشاوران اعتباری و بانکی تا کنون با تکیه بر پشتوانه ارزشمند خود موفق شده است بیش از سیصد پروژه در حوزه های مختلف از جمله؛ صنایع نفت و گاز، غذایی، مصنوعات و بخش خدمات را با موفقیت به پایان برساند.