درباره ما Our company

شرکت مشاوره مدیریت و مهندسی بهین صنعت یاب (عضو رسمی کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی) با در نظر گرفتن نياز صنايع کشور به خدمات مهندسی، مشاوره و اجرای طرح‌هاي صنعتی با همکاری جمعي از کارشناسان و متخصصين مجرب رشته‌های مختلف مهندسي، مديريت و اقتصاد تاسيس گرديده و با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به این عرصه نهاد و از همان ابتدا با رویکردی انقلابی در زمینه صنعت، توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند. و طي اين مدت همگام با دانش فنی روز و با بهره‌گيري از تکنيک‌ها و استاندارد‌های معتبر جهاني همواره در جهت بهبود و ارتقاء کيفيت خدمات ارائه شده به مشتريان خود گام برداشته است.

بهین صنعت یاب با تلفيق دانش و تجربه نيروهای مجرب با انرژی و توان نيروهای جوان، همواره وظيفه اصلی خود را شناخت و درك خواسته‌های مشتريان و تلاش در جهت برآورده نمودن آن‌ها مي‌داند. در اين راستا فعاليت‌های شركت در گروه‌های تخصصي منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی شکل می‌گیرد و با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و کارآزموده در تلاش‌ است منافع کلیه ذینفعان رعایت شود.

بیانیه ماموریت Our mission

ماموریت اصلی شرکت "بهین صنعت یاب" کمک به پیشرفت صنایع و تبدیل سرمایه ملی و ایده به ثروت‌های ماندگار و مولد، ارائه‌ خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری و صنعتی به کارآفرینان و سرمایه‌گذاران محترم، مدیریت، نظارت بر پروژه‌های صنعتی و کشاورزی با اتكاء به كارآمدي سازماني و دانش فني متخصصين، رعایت اصول مالي و اقتصادي، ارتقاء اعتبار نام تجاري با هدف ايجاد اعتماد و رضايت کلیه ذینفعان و کمک هرچه بیشتر به رشد و تعالی فرهنگ درست سرمایه‌گذاری در کشور می‌باشد.

چشم انداز Our vision

ما بعنوان یک شرکت مشاوره مدیریت و مهندسی با بهره‌گیری از سرمایه‌های انسانی متخصص و کارآزموده یکی از برترین شرکت‌های مشاوره سرمایه‌گذاری با توان انجام خدماتی منطبق با استانداردهای ملی و بین‌المللی با رعایت منافع کلیه دینفعان در منطقه خواهیم بود.

خط مشی کیفیت بهین صنعت یاب

ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده به کارفرمایان

انجام خدماتی منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی با رعایت منافع کلیه ذینفعان

صداقت در کلیه مراحل پروژه

نظم و زمانبندی دقیق و تحویل به موقع

صبر و بردباری در ارتباط با مشتری

به روز بودن و به روز ماندن با توجه به پیشرفت تکنولوژی

ارائه ایده های نوین و فرصت های سرمایه گذاری

همواره از ایده تا اجرا پشتیبان شما هستیم

تیم ما

علیرضا حجازی فر

مدیرعامل


شرکت مشاوره مدیریت و مهندسی بهین صنعت یاب با هدف ارائه مشاوره سرمايه‌گذاري به سرمايه‌گذاران حقيقي و حقوقي در جهت تسهيل، تسريع و افزايش كارآيي سرمايه‌گذاري‌هاي مولد،‌ به ‌ويژه در بخش صنعت كشور تأسيس شده است. ما با تجارب ارزنده خود و فعال در زمینه مشاوره‌سرمایه گذاری آماده ارائه خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری و تهیه و تدوین طرح توجیهی بازار، فنی و مالی با استفاده از نرم افزار کامفار (comfar)، می‌باشیم.

امید است این گروه بتواند بستری مناسب را جهت ارتقاء مطالعات کارشناسی با هدف اجرای طرح های صنعتی، کشاورزی، دامپروری و خدماتی فراهم آورده و بر این اساس گامی هرچند کوچک در راستای شکوفایی بخش صنعت و کشاورزی کشور برداشته شود.

مهیاره طلائی

کارشناس مطالعات امکان سنجی


آزاده نوری

کارشناس مطالعات امکان سنجی


حبیبه شیخ رضایی

کارشناس مطالعات امکان سنجی


امیراصلان یوسف بیگی

کارشناس مطالعات امکان سنجی


مهسا ابراهیم زاده

مدیر داخلی


یاشار محتشمی فر

مدیر مالی و اداری


نوید کثیریان

مدیر واحد آموزش


افسانه تقی زاده

کارشناس تحقیقات سرمایه گذاری


11

سال تجربه


شرکت بهین صنعت یاب با تجارب ارزنده خود و فعال در زمینه مشاوره سرمایه گذاری آماده ارائه خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری از جمله نگارش طرح توجیهی با نرم افزار کامفار (comfar)، در جهت تسهیل روند کاری شرکت‌ها و اشخاص متقاضی می‌باشد.
300

پروژه انجام شده


شرکت بهین صنعت یاب دارای رتبه از کانون مشاوران اعتباری و بانکی تا کنون با تکیه بر پشتوانه ارزشمند خود موفق شده است بیش از سیصد پروژه در حوزه های مختلف از جمله؛ صنایع نفت و گاز، غذایی، مصنوعات و بخش خدمات را با موفقیت به پایان برساند.

دانلود رزومه شرکت


دانلود