پیام مدیرعامل

شرکت مشاوره مدیریت و مهندسی بهین صنعت یاب، با هدف ارائه خدمات مشاوره، ارزیابی، طراحی، برنامه‌ریزی، مهندسی، مدیریت، اجرا، نظارت و بهره‌برداری از پروژ‌ه‌های سرمایه‌گذاری؛ و در جهت تسهيل، تسريع و افزايش كارآيي سرمايه‌گذاري‌هاي مولد،‌ به ‌ويژه در بخش صنعت كشور تأسيس شده است.

شرایط اقتصادی امروز حاکم بر کشور، چالش‌های متعددی را برای فعالان عرصه کسب و کار به وجود آورده است؛ حفظ سودآوری و ارتقاء سهم بازار در این شرایط، نیازمند اتخاذ تدابیر و استراتژی‌های دقیق و اصولی است. شرکت بهین صنعت یاب با بهره‌مندی از تیمی مجرب از متخصصان برجسته در حوزه‌های مختلف مدیریت و مهندسی، آماده ارائه خدمات تخصصی در جهت غلبه بر این چالش‌ها و دستیابی به اهداف سازمانی مدیران و فعالین اقتصادی می‌باشد.

ما اطمینان داریم که با استفاده از خدمات مشاوره‌ای شرکت بهین صنعت یاب، قادر خواهید بود تا ضمن ارتقاء کارایی و اثربخشی فعالیت‌های خود، به طور موثرتری در شرایط اقتصادی کنونی با موانع و تحولات روبرو شده و مشکلات و نوآوری‌ها را به فرصتی برای رسیدن به اهداف سازمانی خود تبدیل نمایید.

امید است بهره‌گیری از خدمات مشاور در پروژه‌های صنعتی کشور به نحوی صورت پذیرد که از این پس، هیچ طرحی متولد نشود، مگر آنکه مورد ارزیابی یک شرکت مشاور تایید صلاحیت شده قرار گرفته باشد و بر این اساس گامی هرچند کوچک در راستای شکوفایی اقتصاد کشور برداشته شود.

علیرضا حجازی‌فر

  سوابق تحصیلی

  • کارشناسی مدیریت صنعتی؛ دانشگاه قم.
  • کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، گرایش مدیریت سیستم و بهره‌وری؛ دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران).
  • دکترای مدیریت حرفه ای کسب و کار؛ دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران.

   سوابق اجرائی

  • مشاور اقتصادی و سرمایه‌گذاری؛ از سال ۱۳۸۵ تاکنون.
  • سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران؛ معاونت امور صنایع، کارشناس امور تولید و برنامه‌ریزی؛ سال‌های ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۴.
  • شرکت مشاوره مدیریت و مهندسی بهین صنعت یاب؛ موسس، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره؛ سال ۱۳۹۲ تاکنون.