مشاوره اخذ کلیه مجوزهای تولید

 

:: مشاوره اخذ جواز تاسیس

جهت شروع یک فعالیت صنعتی، بیش از هر چیز لازم است نسبت به تهیه مجوزهای مربوط مانند جواز تاسیس از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مربوطه اقدام به عمل آید. اولین مدرک مورد نیاز جهت احداث هر واحد صنعتی جواز تاسیس و یا موافقت اصولی واحد می‌باشد که به متقاضی انجام فعالیت تولید، طراحی و مونتاژ اجازه داده می‌شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده‌ای که سازمان صنعت، معدن و تجارت در نظر گرفته است فعالیت نماید. این موافقت (جواز تاسیس) به معنی عدم اخذ مجوزهای دیگر مرتبط با موضوع فعالیت نمی‌باشد.

 

جواز تاسیس

:: مشاوره اخذ پروانه بهره برداری

کلیه واحدهای صنعتی که اقدامات لازم برای اتمام عملیات ساختمانی، نصب و راه اندازی ماشین‌آلات، تجهیزات و تاسیسات خط تولید، تامین نیروی انسانی مورد نیاز، و تولید آزمایشی را انجام داده باشند؛ اعم از اینکه دارای جواز تاسیس بوده و یا نباشند، با رعایت دستورالعمل های مربوطه، می‌توانند پروانه بهره‌برداری دریافت نمایند.

تبصره ۱: تولید آزمایشی به منزله نصب و راه‌اندازی ماشین‌آلات و تجهیزات مرتبط با تولید محصول، و نیز تولید محصول در یک دوره مشخص به صورت انبوه می‌باشد. (تشخیص انجام تولید آزمایشی با سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مربوطه است.)

تبصره ۲: رعایت ممنوعیت صدور پروانه بهره برداری در شعاع ۱۲۰ کیلومتری تهران و شعاع ۵۰ کیلومتری اصفهان ضروری است.

 

از آنجایی که فرآیند اخذ جواز تاسیس صنایع و پروانه بهره‌برداری، کاملاً تخصصی و نیاز به اطلاعات صاحبان فن و تخصص دارد، لذا کارشناسان و کارگروه تخصصی تنظیم طرح توجیهی  شرکت مشاوره مدیریت و مهندسی بهین صنعت یاب، با در اختیار داشتن کارشناسان صنایع آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشند. اخذ جواز تاسیس و پروانه بهره‌برداری در استان تهران، البرز و سایر استان‌های کشور با کمترین زمان ممکن توسط تیم این شرکت صورت می‌پذیرد.