* Widget Muffin Menu * * @package Betheme * @author Muffin group * @link http://muffingroup.com */ طرح توجیهی فنی- اقتصادی تولید الکترودهای گرافیتی
تولید نخل‌های روغنی
پالم، صنعتی که سنتی تولید می‌شود
بهمن ۱۷, ۱۳۹۴
سرمایه گذاری در تولید الیاف پلی استر
تولید پلی استر و بازاری بزرگ از خانه تا خودرو
بهمن ۱۹, ۱۳۹۴

طرح توجیهی فنی- اقتصادی تولید الکترودهای گرافیتی

طرح توجیهی تولید الکترودهای گرافیتی

پشتوانه‌های ارزشمند ما...

طرح تولید انواع الکترودها و بوته های گرافیتی

کارفرما: شرکت محترم پرشیا نور تینا

 

معرفی طرح

محصولات طرح تولید الکترودهای گرافیتی در سایزهای ۳۰، ۴۵، ۵۰، ۶۰، ۷۰ و بلوک‌های کربنی و گرافیتی مورد مصرف کارخانه‌های ریخته‌گری و ذوب فولاد می‌باشد. محل اجرای این پروژه در استان قزوین شهرک صنعتی الوند قرار دارد. الکترودهای گرافیتی و بلوک‌های کربنی و گرافیتی مورد مصرف کارخانه‌های ریخته‌گری و ذوب فولاد، بوته‌های گرافیتی، سیلکون کاربیدی، صفحات نسوز SIC با باندهای مناسب می‌باشد.


هدف از اجرای طرح

با توجه به عدم تولید الکترودها گرافیتی در کشور، هدف از اجرای این طرح تامین نیازهای داخلی کشور به الکترودهای گرافیتی و مواد دیرگداز و همچنین صادرات آن به کشورهای پیشرفته و در حال توسعه می‌باشد. از دیگر اهداف اجرای این پروژه فرهنگ‌سازی و تغییر الگوی تولید می‌باشد. در حال حاضر عمده تولیدات کشور در زمینه محصولاتی است که از تکنولوژی بالایی برخوردار نیستند در حالیکه اجرای این پروژه به دانش فنی بالایی نیاز دارد و ضمن این که روش تولید الکترودهای گرافیتی جزء روش‌های سخت و پیچیده صنعتی می‌باشد و مجریان با اجرای چنین پروژه‌هایی و تبلیغ این توانایی‌ها قصد فرهنگ‌سازی و تولیدات پیشرفته صنعتی را دارند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *