تسهیلات تام

الف) شرایط متقاضی:

 دارا بودن جواز تاسیس (ایجادی / توسعه)، پروانه بهره‌برداری صنعتی، معدنی و سایر مجوزات معدنی معتبر از وزارت صنعت، معدن و تجارت برای متقاضیان استفاده از تسهیلات ( ثابت و درگردش ).

ب) شرایط تسهیلات:

۱) پرداخت تسهیلات به اولویت‌های سرمایه‌گذاری به منظور تامین مالی واحدها و پروژه‌های معدنی و صنعتی. همچنین میزان تسهیلات قابل پرداخت به هر بنگاه‏ اقتصادی، براساس نیاز واقعی بنگاه و و بررسی‌های کارشناسی مراجع ذیصلاح از جمله بانک عامل خواهد بود.

۲) نرخ سود تسهیلات، براساس مصوبه شورای پول و اعتبار است.

۳) شناسایی، اولویت‌بندی و اعلام فهرست پروژه‌های مرتبط با زنجیره معدنی و صنایع معدنی از طریق کمیته‌ای مشترک بین ایمیدرو و معاونت طرح و برنامه وزارت صمت صورت می‌گیرد و حداقل ۵۰% منابع مالی فوق به این حوزه تخصیص می‌یابد. در بخش صنعت (۵۰% باقیمانده)، اولویت‌بندی طرح‌ها با معاونت طرح و برنامه وزارت صمت خواهد بود.

 

یکی از مواردی که تمامی نهاد ها برای امر مشارکت و یا تخصیص وام از شما در خواست می کنند ” طرح توجیهی ” است. یک طرح توجیهی شمال تمامی شرایط مالی، فنی و بازار پروژه شما است و به کارشناسان کمک میکند تا دقیق تر در جریان اجرای پروژه شما قرار بگیرند. بدین منظور جهت دریافت اطلاعات دقیق درباره نوع تسهیلات و دریافت طرح توجیهی با کارشناسان بهین صنعت یاب  در تماس باشید .

 

ج) جزئیات تسهیلات:

  • امکان ثبت نام و درخواست برای تامین سرمایه ثابت، سرمایه در گردش و بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی دارای مجوز از وزارت صمت.
  • بارگزاری تصویر مجوز واحد، درج تعداد اشتغال موجود / درج شناسه قبض برق و شماره کارگاه تامین اجتماعی.
  • امکان درخواست تسهیلات برای موارد: تکمیل تجهیزات و ماشین‌آلات خط تولید / تکمیل زیرساخت‌ها و ملزومات خط تولید / نصب و راه‌اندازی / سرمایه در گردش دوران راه‌اندازی.
  • انتخاب بانک عامل از بین بانک‌های (تجارت و صنعت و معدن) و انتخاب استان، شهرستان، نام و کد شعبه.

 

شرکت دانش بنیان بهین صنعت یاب همانند سال های گذشته، آمادگی خود را در جهت ایجاد اشتغال و افزایش سهم تولید داخل به واجدین شرایط اعلام میدارد. برای دریافت اطلاعات تکمیلی در رابطه با پروژه خود کافیست با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید تا از شرایط پرداخت، شرایط بازپرداخت و همچنین موارد دیگر آگاهی پیدا کنید. 

 

مطالب مرتبط  :

اخذ وام از طریق سایت بهین یاب 

دستور العمل اجرایی سازمان صنایع کوچک ایران 

دریافت زمین در شهرک های صنعتی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صحبت با کارشناس