تولید تتراپک
سرمایه‌گذاری در صنعت تولید ورق و پاکت‌های تتراپک
دی ۵, ۱۳۹۴
چرا درک فرآیند سرمایه‌گذاری ضروری است؟
دی ۱۷, ۱۳۹۴
طرح توجیهی قالی بافی

پشتوانه‌های ارزشمند ما...

تهیه طرح توجیهی مالی و اقتصادی احداث کارگاه قالی بافی

کارفرما: جناب آقای کریم زاده

معرفی طرح

هنر فرش‌بافی و قالی‌بافی که از هنرهای شناخته شده و بومی ایرانی است دارای پشتوانه‌ای دوهزار ساله در ایران است که تجارب بی‌شماری را به همراه داشته که در این طرح توجیهی احداث کارگاه قالی بافی به آنان اشاره شده و دانستن آنها باعث پیشرفت قابل توجهی در هنر بافت فرش خواهد بود همچنین در این پروژه به ضرورت احداث کارگاه‌های قالیبافی تاکید شده زیرا فرش دست بافت ایرانی یکی از قدیمی‌ترین و با ارزش‌ترین کالاهای تولید ایران بوده، و هست.

 

طرح‌های قالی بافی با روش‌های علمی و درقالب واحدهای صنعتی و نیمه صنعتی موجبات دستیابی به تولید اقتصادی و با کیفیت تر این محصول را فراهم می‌آورد. با اجرای این گونه طرح‌ها علاوه بر راندمان تولید افزایش یافته از امکانات بالقوه و بالفعل محلی و منطقه‌ای استفاده بهینه به عمل می‌آید مضافاً اینکه باعث ایجاد اشتغال مولد گردیده و سوددهی معقولی را برای سرمایه‌گذار در پی خواهد داشت. ضمن اینکه این طرح دارای این قابلیت می‌باشد که در قالب تعاونی‌های بانوان به مرحله اجرا درآید.

 

4 دیدگاه ها

 1. حمید موذن جامی گفت:

  سلام
  با سرمایه ای در حدود ۳۰۰ میلیون تومان چه فعالیت هایی را می توان سازمان داد؟
  هزینه طرح توجیهی چقدر هست؟
  به صورت خاص طرح توجیهی برای تولید نمک ید دار، بسته بندی گوشت، بسته بندی مواد غذایی خشک، تولید قالیچه ابریشمی و تابلو فرش، موزرد نظر هست.

  • بهین صنعت یاب گفت:

   سلام باتوجه به رنج سرمایه گذاری عنوان شده در زمینه بسته بندی مواد غذایی می توانید در مقیاس کوچک فعالیت نمایید. هزینه تهیه طرح توجیهی بستگی به ابعاد پروژه دارد با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

 2. فرزانه گفت:

  برای راه اندازی یک کارگاه کوچک تولید قالیچه ابریشم با۳۰۰میلیون وام باز پرداخت بعد از یکسال به صرفه ست؟

  • بهین صنعت یاب گفت:

   جهت اطمینان کامل از اقتصادی بودن طرح، باید مطالعات جامع امکان سنجی طرح تهیه شود تا بتوان پاسخ داد طرح به صرفه است یا خیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *