طرح توجیهی تولیدی
مرداد ۱۰, ۱۳۹۶
طرح توجیهی تولید کاشی و سرامیک
طرح توجیهی تولید کاشی و سرامیک
مرداد ۱۶, ۱۳۹۶

آغاز ثبت نام واحدهای تولیدی کشاورزی برای دریافت تسهیلات

طرح توجیهی کشاورزی

قائم مقام و معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ثبت نام از واحدهای تولیدی کشاورزی برای دریافت تسهیلات رونق تولید از امروز از طریق سامانه «بهین‌یاب» آغاز شد.

به گزارش بهین صنعت یاب به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی با بیان اینکه  این ثبت نام بر اساس درخواست وزیر جهاد کشاورزی و موافقت ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و وزیر صنعت، معدن و تجارت  آغاز شد افزود: این موضوع در جلسات برگزار شده بین وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت و وزارت جهاد کشاورزی  مورد بحث و بررسی قرار گرفت و واحدهای مشمول طرح، نحوه ثبت نام آنها، مراحل بررسی پرونده ها و معرفی واحدها به بانک جمع بندی و به تصویب رسید.

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تولید اضافه کرد: با فراهم سازی امکان ثبت نام برای واحدهای کشاورزی در سامانه بهین یاب، واحدهای تولیدی صنایع تبدیلی، واحدهای صنایع غذایی، واحدهای تولیدی محصولات گلخانه ای و واحدهای پرورش ماهی در قفس می توانند با مراجعه به این سامانه و ثبت درخواست خود از مزایای طرح رونق در سال ۹۶ بهره مند شوند.

رحمانی تصریح کرد: طرح رونق تولید از مجموعه پروژه های اقتصاد مقاومتی است که در سال گذشته با پیشنهاد وزیر صنعت، معدن و تجارت به تصویب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی رسید و با توجه به عملکرد بسیار موفق آن که با همکاری بانک مرکزی، بانک های عامل، سازمان تامین اجتماعی و سازمان امور مالیاتی در کشور اجرا شد، در سال جاری نیز مورد تاکید و تایید ستاد فرماندهی قرار گرفت و جزو پروژه های اقتصاد مقاومتی در سال  ۹۶ نیز قرار گرفت.

وی یادآور شد: در سال  گذشته و در قالب این پروژه بیش از ۲۵ هزار واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی به ارزش حدود ۱۸ هزار میلیارد تومان تسهیلات دریافت کردند.


 واحدهای کشاورزی دارای مجوز از وزارت جهاد کشاورزی که در بخش صنایع غذایی، تبدیلی، گلخانه و پرورش ماهی هستند، می توانند جهت بهره مندی از خدمات حرفه ای شرکت مشاوره مدیریت و مهندسی بهین صنعت یاب جهت ثبت نام در طرح رونق تولید از طریق سامانه بهین یاب و تهیه طرح توجیهی جهت اخذ تسهیلات، با این شرکت تماس حاصل نمایند. لازم به ذکر است که کلیه طرح های این شرکت زیر نظر کارشناس اسبق سازمان صنایع تهیه شده و مورد تایید سیستم بانکی کشور می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *