طرح توجیهی ماکارونی و انواع آن

طرح توجیهی ماکارونی و انواع آن می تواند یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری باشد زیرا اکثریت افراد به این غذای لذیذ علاقه دارند و در طول هفته دو یا چند بار ممکن است این غذا را در وعده ناهار و یا شام میل نمایند،  پخت آسان و سریع ماکارونی نیز یکی دیگر از دلایل اهمیت این غذا است

بخوانید : طرح توجیهی چیست ؟

. افرادی که در زمینه آشپزی مهارت چندانی ندارند نیز می توانند به آسانی ماکارونی خوشمزه و درجه یک بپزند. با کارشناسان بهین صنعت یاب همراه باشید

ماکارونی چیست؟

ماکارونی یک غذای کامل و بسیار لذیذ است که افراد در گروهای سنی مختلف طرفدار آن هستند، مواد مقوی بسیاری در انواع ماکارونی وجود دارد که منجر به رشد فرزندان شما می شود علاوه بر این، ماکارونی می تواند یک انتخاب مناسب برای کودکان بی اشتها باشد، همواره به مادرانی که از کمبود وزن کودک خود ناراضی هستند توصیه می شود تا ماکارونی را به عنوان وعده غذایی برای کودک خود تهیه نمایند تا به مرور زمان تاثیر آن را بر روند رشد و بهبود وزن فرزند خود مشاهده نمایند.

کشور ما در شرایط اقتصادی مطلوبی به سر نمی برد به همین خاطر در روند فعالیت های صنعتی همواره مشکلات زیادی وجود دارد، ساخت بسته ماکارونی به کمک دستگاه ویژه باید انجام شود، تهیه مواد اولیه مورد استفاده برای ساخت این محصول چندان دشوار نیست بنابراین می توان از طرح توجیهی ماکارونی و انواع آن به عنوان یکی از راه های تقویت اقتصاد داخل کشور استفاده کرد.

مواد اولیه در طرح توجیهی ماکارونی و انواع آن

طرح توجیهی ماکارونی و انواع آن در کشور های مختلف مورد توجه قرار گرفته است، شکل و مدل های مختلف ماکارونی برای کشورهای مختلف متفاوت است، شکل های مارپیچی و رشته ای اصولاً طرفداران بیشتری دارند. خرید ماکارونی در انواع شکل های مختلف برای کودکان و نوجوان انتخاب بسیار مناسبی است به ندرت می توان فردی را یافت که نسبت به خوردن ماکارونی علاقه ای نداشته باشد و از آن اجتناب کند.

مواد اولیه ساخت ماکارونی در کشورهای مختلف متفاوت است به طور کلی در کشورهای پیشرفته از آرد سمولینا استفاده می شود که طعم ماکارونی را لذیذ تر خواهد کرد. این ماده غذایی سرشار از نشاسته است به همین خاطر مصرف آن انرژی مورد نیاز را به بدن خواهد داد. کشور ایران از نظر میزان تولید ماکارونی رتبه بسیار قابل توجه ای دارد تا جایی که علاوه بر تامین نیاز داخل کشور می تواند رقم بالایی از بسته های ماکارونی تولیدی را به کشوره های آفریقایی، پاکستان، عراق و …. نیز صادر نماید.

هر ساله آمار مصرف کنندگان ماکارونی رو به افزایش است به همین خاطر طرح توجیهی ماکارونی و انواع آن می تواند مزایای زیادی برای سرمایه گذاران داشته باشد، ماکارونی همواره یکی از پرفروش ترین محصولات غذایی محسوب می شود به همین خاطر کشور باید بتواند رقم بالایی از ماکارونی های با کیفیت را با مواد اولیه عالی و درجه یک تولید کند و در اختیار مشتری قرار دهد.

افراد به دلایل مختلفی طرفدار خرید این محصول هستند، قیمت یکی از ساده ترین معیار هایی است که می توان به عنوان خرید این محصول در نظر گرفت علاوه بر این ماکارونی پخت آسانی دارد به همین خاطر افرادی که مشغله کاری بالایی دارند و زمان کافی برای پخت و پز ندارند سراغ این محصول غذایی خواهند رفت تا انرژی بدن خود را تکمیل نمایند.

طرح توجیهی ماکارونی و انواع آن

مشکلات تولید ماکارونی 

با توجه به اوضاع نابسامان اقتصادی کشور ما، طرح توجیهی ماکارونی و انواع آن نیز با یکسری موانع همراه است، نان و ماکارونی هر دو منابع سرشار از نشاسته هستند به همین خاطر ارزش خرید بالایی دارند و به آنها توجه زیادی می شود، دولت نیز توجه خاصی به نان، ماکارونی و مواد اولیه این مواد دارد به همین خاطر است که می توان گفت که یکسری از تصمیمات سیاسی دولت در تولید و اجرای طرح توجیهی ماکارونی و انواع آن تاثیر گذار خواهد بود.

موضوع دریافت گندم رایانه ای نیز برای افراد فعال در صنعت دردسر ساز شده است تا جایی که همواره تقاضاهای پی در پی مبنی بر روند آزاد گذاشتن قیمت گندم به سیاست مداران داده می شود تا از این طریق در طرح توجیهی ماکارونی و انواع آن بتوان آزادانه عمل کرد و مواد ضروری و مناسب را با قیمت ارزان تر خریداری کرد. آزاد گذاشتن قیمت خرید گندم منجر می شود تا افراد فعال در طرح توجیهی ماکارونی و انواع آن بتوانند مواد اولیه مورد نیاز خود را از مراکز مختلف و معتبر با قیمت توافقی خریداری نمایند.

یکی از موضوعاتی که می تواند آمار فروش ماکارونی را کاهش دهد، ارزان شدن قیمت خرید نان است، همانطور که می دانید نان سرشار از نشاسته است بنابراین افراد با خوردن کافی نان نیز می توانند در طول روز نشاسته و انرژی ایده آل خود را بدست بیاورند، نان و ماکارونی هر دو منبع نشاسته هستند و پایین آمدن قیمت نان باعث می شود تا مشتری بیشتر به دنبال خرید نان باشد تا قیمت کمتری را پرداخت نماید.

با رواج فرهنگ استفاده از ماکارونی، آمار خرید این محصول نیز دو چندان خواهد شد، تعداد مصرف کنندگان ماکارونی در ایران نسبت به سال گذشته افزایش چشم گیری داشته است که این موضوع تا حد زیادی پیام های مثبت و رضایت بخشی به اجرا کنندگان طرح توجیهی ماکارونی و انواع آن خواهد داد.

کشورهای خارجی همسایه نیز همواره خواستار تهیه ماکارونی هستند که می توان با رونق تولید این محصول میزان صادرات را نیز افزایش داد. کشورهای خارجی برای خرید این محصول به قیمت و کیفیت توجه ویژه ای خواهند داشت، بنابراین باید بهترین محصولات را با قیمت مناسب برای صدور به خارج از کشور آماده کنیم.

طرح توجیهی ماکارونی و انواع آن

 

کد آیسیک مرتبط با ماکارونی و انواع آن

کد آیسیک، یک سیستم بین المللی برای طبقه بندی استاندارد صنایع است که به کمک آن می توان هویت کالاها، قطعات، مدارک و اموال را به سادگی تعیین کرد. با استفاده از این سیستم کدگذاری، صحت کلیه اطلاعات مربوط به محصولات در تمامی واحدها و شرکت ها، تأیید می شود.

شرح کالا کد آیسیک
ماکارونی ساده (با تخم مرغ، به صورت نپخته) ۱۵۴۴۴۱۲۳۰۶
ماکارونی ساده رشته ای (با تخم مرغ، به صورت نپخته) ۱۵۴۴۵۱۲۳۰۷
ماکارونی ساده فرمی (با تخم مرغ، به صورت نپخته) ۱۵۴۴۵۱۲۳۰۸

 

کد تعرفه مرتبط با تولید ماکارونی و انواع آن

تعرفه گمرکی، یک کد هشت رقمی است که از چهار بخش دوگانه تشکیل شده و برای شناسایی و تعیین جایگاه کالا در ترخیص، مورد استفاده قرار می گیرد. تعیین این عدد در هر کشوری معیارهای خاص خود را دارد و به شکلی متفاوت ارائه می گردد.

در ایران، میزان تولید داخلی کالا، یکی از معیارها برای تعیین این رقم می باشد.

شرح تعرفه کد تعرفه
ماکارونی ۱۹۰۲

 

وضعیت واردات و صادرات ماکارونی و انواع آن

نمودار و جدول میزان واردات و صادرات ماکارونی و انواع آن به شرح زیر می باشد:

نمودار وضعیت واردات و صادرات ماکارونی و انواع آن به تفکیک سال

 

جدول وضعیت واردات و صادرات ماکارونی و انواع آن به تفکیک سال

 

شرکت بهین صنعت یاب، با بیش از یک دهه تجربه و تخصص در زمینه ارائه طرح های توجیهی، آمادگی خود را جهت ارائه و تدوین طرح توجیهی تولید ماکارونی و انواع آن اعلام می دارد.

 

مطالب مرتبط :‌

طرح توجیهی گلخانه 

طرح توجیهی مربا 

طرح توجیهی سس 

طرح توجیهی غلات صبحانه 

طرح توجیهی روغن کشی 

طرح توجیهی روغن خوراکی 

طرح توجیهی آبلیمو 

طرح توجیهی چای کیسه ای 

طرح توجیهی آرد ذرت 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonصحبت با کارشناس