نساجی و سلولوزی

در این صفحه به شکل جداگانه طرح های نساجی و سلولوزی شرکت دانش بنیان بهین صنعت یاب را لیست کرده ایم. همچنین تعدادی از پروژه های مهم شرکت در زمینه نساجی و سلولوزی نیز در جدول زیر قابل مشاهده است

 

موضوع پروژه مجری طرح
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد دوزندگی انواع پوشاک
استان تهران؛ ۱۳۹۵
شرکت آرتا بافت صدر
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی طرح توسعه و تکمیل واحد تولید نخ اکریلیک
استان یزد، شهرستان میبد؛ ۱۳۹۶
شرکت صنایع کرک یزد
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد بافندگی انواع بافته‌های داری و گلیم‌بافی
استان سمنان، شهرستان دامغان؛ ۱۳۹۷
  شرکت تعاونی
نوین افزایش هنر صد دروازه
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی توسعه واحد تولیـد کاغذ پوز
استان سمنان، شهرک صنعتی ایوانکی؛ ۱۳۹۷
شرکت پارسیان کاغذ
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد بافندگی، دوزندگی و رنگرزی
استان اصفهان، شهرک صنعتی هرنده؛ ۱۳۹۷
شرکت بافت کبیر جزه
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی توسعه و تکمیل واحد دوزندگی انواع پوشاک
استان تهران، شهرک صنعتی شن‌زار؛ ۱۳۹۷
شرکت جامه آرایان ماشین نویان
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد تولید انواع کاغذ دیواری
استان اصفهان، شهرستان کاشان؛ ۱۳۹۸
شرکت فراگستران هنر خانه کاغذی
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی توسعه و تکمیل واحد تولید انواع مبلمان
استان تهران، شهرستان اسلامشهر؛ ۱۳۹۸
جناب آقای یعقوبی
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد تولید فلوتینگ از کاغذ باطله
استان خراسان رضوی، شهرستان قوچان؛ ۱۳۹۹
شرکت سانیا کارتن ایرانیان
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد تولید انواع کاغذ کپی، چاپ و تحریر
شهرستان خلخال؛ ۱۳۹۹
شرکت آرتا پان
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد تولید MDF
استان مازندران؛ ۱۳۹۹
شرکت نکا چوب
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی واحد تولید نخ تایر
استان تهران؛ ۱۴۰۰
جناب آقای حمیدی
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد تولید انواع مبلمان و دکوراسیون چوبی
استان تهران، شهرک صنعتی فیروزکوه؛ ۱۴۰۰
شرکت آرتا تجارت فردا
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد چاپ و تکمیل انواع پارچه تاری پودی
استان آذربایجان شرقی، شهرستان بناب؛ ۱۴۰۱
شرکت طراحی و تکمیل پارچه آذر نقشینه بناب
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد خدمات چاپ بر روی انواع پارچه
استان تهران، شهرستان اسلامشهر؛ ۱۴۰۱
جناب آقای احسان میرمحمد صادقی
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد تولید انواع کفش ماشینی و زیره کفش
استان تهران، شهرستان اسلام شهر؛ ۱۴۰۱
جناب آقای اسکندر مایلی

 

 بهین صنعت یاب ٬ مجری نگارش طرح های توجیهی در زمینه های مختلف و چالش برانگیز هر روز سال مشغول خدمت رسانی به سرمایه گذاران و مشتریان گرامی است . پس از طی فراز و نشیب های طولانی اکنون میتوانیم افتخار کنیم که صدها پروژه به جهت آبادانی و شکوفایی کشور عزیزمان ایران انجام داده ایم .

 طرح توجیهی از جمله مواردی است که خیال هر شخصی را از بابت بازدهی سرمایه تزریق شده به صنعت راحت می کند . به شکلی که شما از بابت نحوه انجام پروژه و نیازمندی های آن مطلع میشود و هم فرصت آنرا دارید که امکان اجرای طرح خود را به صورت کامل امکانسنجی کنید .
همچنین طرح توجیهی جزء ملزومات دریافت تسهیلات بانکی نیز است . با این حساب برای دریافت وام باید یک طرح با فرمت بانک از سوی یک شرکت مورد اعتماد بانک و تایید شده از طرف ” کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی ” به همراه داشته باید ٬ بدین منظور بهین صنعت یاب آماده است تا با در نظر گیری استاندارد های روز به شما تضمین تایید طرح توسط بانک را اطمینان دهد .
 اگر مایل هستید به شکل دقیق تر با طرح توجیهی آشنا شوید این مقاله را مطالعه نمایید : طرح توجیهی چیست ؟

طرح توجیهی صندل و دمپایی

صندل ها و دمپایی ها نیاز هر فردی است و اگر به گذشته خود نگاه کنید در تمامی دوران این محصول را از کودکی تا بزرگسالی خریداری کرده اید. همچنین این محصول با اهداف مختلفی از جمله زیبایی و یا ورزشی تولید شده است.

طرح توجیهی تولید انواع زیر انداز

حصیر از دیرباز برای تولید محصولات سنتی مورد استفاده تولید کنندگان قرار می گرفت. صنایع شمالی بیشتر از حصیر تهیه شده و سپس به شهرهای دیگر در ایران ارسال می گردد. خط تولید زیراندازهای حصیر یلاستیکی از خط تولید زیراندازهای جاجیمی یا زیراندازهای دیگر کاملاً جدا است.

طرح توجیهی تولید دستمال مرطوب

نظافت و پاکسازی صورت پس از انجام آرایش بسیار اهمیت دارد. در برخی از مکان ها، دسترسی به آب و مواد شوینده وجود ندارد، به همین خاطر تولید انواع دستمال مرطوب با خاصیت ضد عفونی کننده دست و صورت ضرورت دارد. این دستمال ها در یک طرح توجیهی دقیق و حساب شده ارائه می شوند.

طرح توجیهی تولید کفش کتانی و اسنیکرز

تولید و طراحی انواع کفش در همه جوامع و کشورها با استقبال رو به رو می شود. کفش ها از پوشاک مهم مورد استفاده افراد هستند که فرایند تولید آن ها پیچیدگی خاص خود را دارد. در این بین کفش های کتانی و انواع اسنیکرز ساختار پیچیده تری دارند

طرح توجیهی تولید چرم مصنوعی

از اختراعات مهم بشر در صنعت چرم دوزی، الیاف چرم مصنوعی است که برای کاربردهای بسیار زیادی تولید می شوند. این چرم ها شباهت بسیاری به الیاف طبیعی چرمی دارند و به همین خاطر گاهی تشخیص چرم های مصنوعی از طبیعی سخت می شود.

طرح توجیهی لباس پزشکی یکبار مصرف

طرح توجیهی لباس پزشکی یکبار مصرف پوشاک مخصوص به پزشکان و کادر درمانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این لباس ها ضمن حفظ سلامت پزشکان و پرستاران در بیمارستان، […]

طرح توجیهی سرویس خواب

طرح توجیهی سرویس خواب سرویس خواب یکی از مهمترین وسیله های مورد نیاز برای هر منزل است و تولید این محصولات در دهه های اخیر بسیار متنوع شده است و […]

طرح توجیهی تولید تیوب و ظروف دارو

برای تولید و عرضه هر دارو به یک ظرف مناسب برای بسته بندی نیاز است؛ با استفاده از این بسته بندی ها به خوبی از داروها محافظت می شود به همین خاطر تولید بسته بندی های تیوبی برای انواع دارو گسترش یافت و امروزه سرمایه گذاری در این زمینه بسیار سود آور است.

طرح توجیهی تولید لوازم دکوری

در این مطلب با ارائه طرح توجیهی تولید لوازم دکوری، اطلاعات مفیدی را در اختیار سرمایه گذاران علاقه مند به این عرصه قرار خواهیم داد. طرح توجیهی تولید لوازم دکوری به منظور تولید لوازم تزئینی ارائه شده است

طرح توجیهی تولید کفپوش پی وی سی

در این مطلب قصد داریم با ارائه طرح توجیهی تولید کفپوش پی وی سی اطلاعات مهم در این زمینه را در اختیار سرمایه گذاران قرار دهیم. در این مطلب اجزای سازنده پی وسی و هر آنچه که به آن مربوط می شود را به شما معرفی خواهیم کرد تا با مطالعه این مطلب از فرآیند تولید و هزینه های احتمالی مطلع گردید.

طرح توجیهی پوشک بچه

در این مطلب قصد داریم با ارائه طرح توجیهی پوشک بچه اطلاعات مهم در این زمینه را در اختیار سرمایه گذاران قرار دهیم. پوشک یک وسیله کاربردی و مهم در بین کودکان و سالمندان است، افرادی که به دلایل مختلف توان کنترل ادرار یا مدفوع را ندارند می توانند از پوشک استفاده نمایند.

طرح توجیهی تولید صابون

در این مطلب قصد داریم با ارائه طرح توجیهی تولید صابون اطلاعات مهم در این زمینه را در اختیار سرمایه گذاران قرار دهیم. صابون در علم شیمی یک نوع اسید چرب است که به منظور ایجاد پاکیزگی در موارد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

طرح توجیهی تولید کاغذ سمباده

در این مطلب با ارائه طرح توجیهی تولید کاغذ سمباده اطلاعات ارزشمندی را در اختیار سرمایه گذاران قرار خواهیم داد. کاغذ سمباده چه چیزی است؟ در چه زمینه ای کاربرد دارد؟ فرآیند تولید آن چگونه است؟ اگر شما به عنوان یک سرمایه گذار علاقه مند به کسب اطلاعات در این زمینه هستید.

طرح توجیهی تولید شلنگهای فشار قوی

از کافه ها و باغ رستوران هایی که این روزها از سیستم مه پاش استفاده میکنند تا مرغداری ها و گلخانه هاکه به صورت صنعتی فعالیت میکنند، نیاز به این محصول حس میشود. شلنگ های فشار قوی بهترین گزینه برای انتقال سیالات هستند.

طرح توجیهی تولید کیسه و گونی پلی پروپیلن

طرح توجیهی تولید کیسه و گونی پلی پروپیلن   کیسه و گونی یک محصول پرکاربرد و لازم برای بسته بندی است. کیسه و گونی پلی پروپیلن به دلیل مقاومت بالایی […]

طرح توجیهی تولید الیاف پلی پروپیلن

طرح توجیهی تولید الیاف پلی پروپیلن با توجه به درآمد زایی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. قیمت این پلیمر نسبتاً ارزان و مناسب است به همین خاطر برای راه اندازی این طرح بودجه اولیه چندان زیادی لازم نیست بلکه می توان با حداقل امکانات در این راستا مشغول به کار شد.

Call Now Buttonصحبت با کارشناس