طرح توجیهی احداث مرکز خرید و تعمیرات موبایل و آی تی

مرکز خرید و تعمیرات موبایل و آی تی

کاربری: نمایشگاهی – خدماتی

مساحت زمین: ۳۰۰۰ مترمربع

 مساحت زیربنا: ۱۵۰۰ مترمربع

مکان پروژه: جزیره کیش، مجاورت بلوار ایران واقع در شمال جزیره کیش

بخوانید طرح  توجیهی چیست؟

دسترسی به زیر ساختها (آب، برق، مخابرات، راه اصلی، فرودگاه، بندرگاه) :

ردیف زیر ساخت فاصله تا محل پروژه
۱ آب قابل تامین در محل پروژه
۲ برق قابل تامین در محل پروژه
۳ مخابرات قابل تامین در محل پروژه
۴ راه اصلی  بلوار ایران
۵ فرودگاه ۴  کیلومتر
۶ بندرگاه ۲  کیلومتر

 

تجزیه و تحلیل مالی
هزینه ها و درآمد های طرح
سرمایه گذاری ثابت :۲۶۸ میلیارد ریال
برآورد هزینه های بهره برداری (ارائه خدمات):۱۰ میلیون ریال
سرمایه در گردش:۲،۵۹۴ میلیون ریال
درآمد های عملیاتی سالانه:۲۲،۱۰۰ میلیون ریال
شاخص های مالی طرح
سود خالص عملیاتی:۱۲۰ میلیارد ریال
نسبت منافع به مخارج: ۱/۱۵
دوره بازگشت سرمایه(سال) :۲ سال و ۱۰ ماه
ارزش خالص فعلی: ۴۰ (میلیارد ریال)
نرخ بازده داخلی: ۴۰%

(تحلیلات مالی جدول فوق مربوط به سال ۱۳۹۸ می باشد)

 

هدف از اجرا:

مرکز تخصصی خرید و تعمیرات موبایل و آی تی بـا هـدف توسـعه سـطح خدمـات و امکانـات شـهری از طریـق ایجـاد مجموعـه ای بـا امکانـات و زیرســاخت مناســب در کلاس اســتاندارد و فضایــی تخصصــی جهــت خریـد، فـروش خدمـات و تعمیـرات حـوزه آی تی و نیز توسـعه فضای کسـب و کار در نظـر گرفتـه شـده اسـت.

 

مطالعات بازار:

ظرفیت سالانه:

این مجتمع دارای ۳۰ واحـد تجـاری و خدماتـی جهـت واگذاری می­باشـد. بــازار هــدف ایــن پــروژه بــا توجــه بــه بــرآورده شــدن نیازهــای تخصصــی جامعــه محلــی در حــوزه خریــد و خدمــات محصــولات موبایــل و آی تی کیشــوندان و همچنیــن گردشــگران در نظــر گرفتــه شــده اســت و هــم اکنـون هیـچ بـازار و مرکـز تخصصـی بـرای خدمـات در ایـن حـوزه در کیـش وجـود نـدارد. در حـال حاضـر جمعیـت متوسـط روزانـه کیـش بـا احتسـاب سـاکنین و گردشـگران بیـن ۵۰ الی ۶۰ هزار نفر می­باشـد و بـا توجـه بـه پیـش بینـی رونـد رشـد جمعیتـی افـق سـال ۱۴۰۴ در طـرح جامـع جزیـره بــرآورد می­گــردد ایــن رقــم بــه حــدود ۱۰۰ هــزار نفــر در روز خواهــد رســید و نیــز ســرانه های موجــود و کارکــرد خــاص ایــن طــرح در موفقیــت طــرح موثـر انـد.

میزان اشتغالزایی:

۷۳ نفر

مشخصات فنی :

مجوز های مورد نیاز:

-مجوز واگذاری زمین از سازمان منطقه آزاد کیش

-پروانه ساختمانی از سازمان منطقه آزاد کیش

-مجوز فعالیت اقتصادی از سازمان منطقه آزاد کیش

شیوه سرمایه گذاری :

مشارکت ⚪   پیمانکاری⚪   خرید قطعی زمین     ⚪BOT   اجاره ⚪

دوره ساخت: ۲ سال

دوره بهره برداری (برای محاسبه شاخص های اقتصادی ) :۱۰ سال

شرکت دانش بنیان مشاوره مدیریت و مهندسی بهین صنعت یاب، با بیش از ده سال تجربه و ارائه صد ها طرح توجیهی در صنایع مختلف، مشاوره تخصصی سرمایه گذاری و اخذ کلیه مجوز های مربوطه جهت احداث مراکز خرید و تعمیرات موبایل و آی تی، با انجام دقیق مطالعات امکان سنجی و پیش امکان سنجی و مطالعات بازار، همواره آماده خدمت رسانی به سرمایه گذاران عزیز می ­باشد، کافیست با ما تماس بگیرید.

فرصت های بسیار زیادی برای سرمایه گذاری در کیش وجود دارد که تعدادی از آنها را در اینجا برای شما لیست کرده ایم

طرح توجیهی اقامتگاه بوم گردی

اقامتگاه بوم گردی در واقع، یکی از انواع سکونتگاه های مسافری با رویکرد معرفی فرهنگ و طبیعت، احیای ارزش ‌های سنتی و بومی و ارائه جاذبه های بومی-فرهنگی منطقه است. در واقع، اقامتگاه های بوم گردی، خانه هایی هستند که ساکنین آن منطقه در آن زندگی می کنند.

طرح توجیهی مجموعه ورزشی چند منظوره

برای طراحی هر یک از این سالن های چند منظوره ورزشی، باید استانداردهایی در نظر گرفته شوند. در وهله اول باید فضای مورد نیاز برای احداث چنین مجموعه ای تامین شود. برخی از ورزش ها، مانند فوتسال و هندبال و… به صورت کلی در یک فضا انجام می شوند و برای این ورزش ها از سالن های چند منظوره استفاده می شود.

طرح توجیهی احداث دهکده ورزشی

با ارائه طرح احداث دهکده ورزشی اطلاعات لازم در زمینه احداث یک محیط ورزشی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. منظور از دهکده ورزشی چیست؟ چه هزینه و سرمایه ای برای تحقق و اجرای طرح توجیهی احداث دهکده ورزشی نیاز است؟

طرح توجیهی زائرسرا

هدف از ارائه طرح توجیهی زائرسرا، برآورد کردن هزینه های لازم برای احداث یک زائرسرای کوچک با ظرفیت صد نفره است. منظور از زائرسرا یک مکان برای استراحت و سکونت مهمان ها در شهرهای زیارتی است.

طرح توجیهی بسته بندی پروتئین

بسته بندی پروتئین یک مرحله مهم و کارامد در بازار و صنعت است. امروزه پروتئین های مختلف اعم از گوشت و سایر پروتئین ها به روش های مختلف و اشکال گوناگون بسته بندی و عرضه می شوند. بسته بندی پروتئین باید به نحوی صورت گیرد

طرح توجیهی پارک آبی

پارک آبی یک مکان تفریحی جذاب و سالم بین کودکان و نوجوانان است. اجرایی کردن طرح احداث پارک آبی نیاز به سرمایه گذاری بالایی دارد اما اگر بتوانید یک مکان تفریحی خلاق برای عموم مردم ایجاد کنید می توانید در این طرح پیروزمندانه عمل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صحبت با کارشناس