طرح توجیهی احداث ریزورت هتل ۵ ستاره

ریزورت هتل ۵ ستاره

کاربری: گردشگری – اقامتی

مساحت زمین: ۴۰،۰۰۰ مترمربع

مساحت زیربنا: ۱۰،۰۰۰ مترمربع

مکان پروژه: جزیره کیش، مجاورت بلوار جاده جهان، غرب جزیره

طرح توجیهی چیست ؟

 

 

 

دسترسی به زیر ساخت ها (آب، برق، مخابرات، راه اصلی، فرودگاه، بندرگاه) :

۱ آب فاصله تا محل پروژه
۲ برق تامین شده در محل پروژه
۳ مخابرات تامین شده در محل پروژه
۴ راه اصلی خیابان جهان
۵ فرودگاه ۱۱ کیلومتر
۶ بندرگاه  ۱۴ کیلومتر

 

 

 

تجزیه و تحلیل مالی
هزینه ها و درآمد های طرح
سرمایه گذاری ثابت : ۱٫۸۶۹ میلیارد ریال
برآورد هزینه های بهره برداری (ارائه خدمات )  :  ۱۴۲٫۱۳۱ میلیون ریال
سرمایه در گردش: ۳۵٫۵۳۲  میلیون ریال
درآمد های عملیاتی سالانه:  ۳۴۲٫۲۸۰ میلیون ریال
شاخص های مالی طرح
سود خالص عملیاتی: ۲۰۰ میلیارد ریال
 نسبت منافع به مخارج:۱/۶۰
دوره بازگشت سرمایه(سال) :۷ سال و ۸ ماه
ارزش خالص فعلی : ۱٫۱۱۳٫۸۷۹(میلیون ریال)
 نرخ بازده داخلی: ۲۵/۳۷%

 

(تحلیلات مالی جدول فوق مربوط به سال ۱۳۹۸ می باشد)

 

هدف از اجرا

افزایـش روز افـزون ورود گردشـگر بـه جزیـره زیبـای کیـش زمینـه احـداث یـک ریـزورت هتـل ۵ ستاره بـا هـدف توسـعه گردشـگری فاخـر و تنـوع بخشــیدن بــه کارکردهــای صنعــت هتلســازی و بــا چشــم انــداز تبدیــل شـدن بـه یـک مقصـد گردشـگری در کیـش را فراهـم نمـوده اسـت.

 

 

 

مطالعات بازار


ظرفیت سالانه:
ایـن هتـل ۵ ستاره دارای ۱۰۵ اتاق و سوئیت اقامتی می­باشد.بازار هـدف ایـن پـروژه بـا توجـه به نوع خدمات آن گردشـگران با گـروه درآمدی متوسـط و متوسـط بـه بـالا در نظـر گرفتـه شـده اسـت. بـر اسـاس آمـار سال ۹۸، تعــداد کل هتل هــای فعــال جزیــره کیــش ۵۰ هتل می باشد. همچنیـن بـا محاسـبه تعـداد مسـافران ورودی و اعمـال پارامترهـای آماری لازم می­توان بــه ســرانه تعــداد تخــت در جزیــره رســید اما پارامترهای اعمـال شـده در ایـن محاسـبات بسـیار تاثیـر گذار می­باشـد، در حـال حاضر ضریـب اشـغال هتـل در کیـش بیـن ۵۵ تا ۸۰ درصد بسته به نوع هتل و فصـول متغیـر اسـت امـا بـا توجـه بـه پیـش بینـی افـق سـال ۱۴۰۴ در طرح جامع کیش به حدود ۱۲۰۰۰ اتاق در جزیره نیاز خواهد بود.

میزان اشتغال زایی: ۸۵ نفر

مشخصات فنی: جزئیاتی برای این طرح وجود ندارد.


مجوزهای مورد نیاز:
– صدور پروانه ساختمان
-گواهی پایان کار ساختمانی براساس نقشه های مصوب شهرسازی

شیوه سرمایه گذاری:
مشارکت ⚪   پیمانکاری⚪   خرید قطعی زمین     BOT ⚪  اجاره ⚪
دوره ساخت ۲: سال
دوره بهره برداری (برای محاسبه شاخصهای اقتصادی):۲۰ سال

شرکت دانش بنیان مشاوره مدیریت و مهندسی یهین صنعت یاب ،عضو کانون مشاوران اعتباری بانکی ، با بیش از ده سال تجربه و ارائه صد ها طرح توجیهی در حوزه گردشگری  و اقامتی ، با انجام دقیق مطالعات امکان­سنجی ، پیش امکان سنجی ، بازار و متعاقبا تدوین و ارائه طرح توجیهی به روز و قابل استناد در بانک و نیز مشاوره تخصصی سرمایه گذاری و اخذ کلیه مجوز های مورد نیاز جهت احداث ریزورت هتل ۵ ستاره ، همواره آماده خدمت رسانی به سرمایه گذاران عزیز ، می­باشد. کافیست با ما تماس بگیرید .

فرصت های بسیار زیادی برای سرمایه گذاری در کیش وجود دارد که تعدادی از آنها را در اینجا برای شما لیست کرده ایم

طرح توجیهی اقامتگاه بوم گردی

اقامتگاه بوم گردی در واقع، یکی از انواع سکونتگاه های مسافری با رویکرد معرفی فرهنگ و طبیعت، احیای ارزش ‌های سنتی و بومی و ارائه جاذبه های بومی-فرهنگی منطقه است. در واقع، اقامتگاه های بوم گردی، خانه هایی هستند که ساکنین آن منطقه در آن زندگی می کنند.

طرح توجیهی مجموعه ورزشی چند منظوره

برای طراحی هر یک از این سالن های چند منظوره ورزشی، باید استانداردهایی در نظر گرفته شوند. در وهله اول باید فضای مورد نیاز برای احداث چنین مجموعه ای تامین شود. برخی از ورزش ها، مانند فوتسال و هندبال و… به صورت کلی در یک فضا انجام می شوند و برای این ورزش ها از سالن های چند منظوره استفاده می شود.

طرح توجیهی احداث دهکده ورزشی

با ارائه طرح احداث دهکده ورزشی اطلاعات لازم در زمینه احداث یک محیط ورزشی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. منظور از دهکده ورزشی چیست؟ چه هزینه و سرمایه ای برای تحقق و اجرای طرح توجیهی احداث دهکده ورزشی نیاز است؟

طرح توجیهی زائرسرا

هدف از ارائه طرح توجیهی زائرسرا، برآورد کردن هزینه های لازم برای احداث یک زائرسرای کوچک با ظرفیت صد نفره است. منظور از زائرسرا یک مکان برای استراحت و سکونت مهمان ها در شهرهای زیارتی است.

طرح توجیهی بسته بندی پروتئین

بسته بندی پروتئین یک مرحله مهم و کارامد در بازار و صنعت است. امروزه پروتئین های مختلف اعم از گوشت و سایر پروتئین ها به روش های مختلف و اشکال گوناگون بسته بندی و عرضه می شوند. بسته بندی پروتئین باید به نحوی صورت گیرد

طرح توجیهی پارک آبی

پارک آبی یک مکان تفریحی جذاب و سالم بین کودکان و نوجوانان است. اجرایی کردن طرح احداث پارک آبی نیاز به سرمایه گذاری بالایی دارد اما اگر بتوانید یک مکان تفریحی خلاق برای عموم مردم ایجاد کنید می توانید در این طرح پیروزمندانه عمل کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صحبت با کارشناس