صنایع غذایی٬ کشاورزی و صنایع تبدیلی

در این صفحه به شکل جداگانه طرح های صنایع غذایی٬ کشاورزی و صنایع تبدیلی شرکت دانش بنیان بهین صنعت یاب را لیست کرده ایم. همچنین تعدادی از پروژه های مهم شرکت در زمینه صنایع غذایی٬ کشاورزی و صنایع تبدیلی نیز در جدول زیر قابل مشاهده است.

موضوع پروژه مجری طرح
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی واحد تولید فرآورده‌های لبنی
استان البرز؛ ۱۳۹۴
شرکت صنایع شیر کردان
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی توسعه واحد تولید شیر خشک و پنیر پیتزا
استان البرز؛ ۱۳۹۵
شرکت پارسیان صنعت شایان
(بلوما)
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی توسعه و تکمیل واحد تولید انواع آبمیوه و پوره میوه
استان تهران، شهرستان دماوند؛ ۱۳۹۵
شرکت صبا شهد پاسارگاد
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی توسعه و تکمیل واحد تولید لبنیات
استان آذربایجان غربی، شهرستان سلماس؛ ۱۳۹۵
شرکت هامون شیر سلماس
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد تولید انواع نان، کیک و شیرینی
استان تهران؛ ۱۳۹۵
شرکت نان آورد پانیک
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی توسعه و تکمیل واحد تولید رب گوجه فرنگی
استان تهران، شهرستان ملارد؛ ۱۳۹۶
شرکت تعاونی
صنایع غذائی مهرچین
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث کارخانه تولید آرد
استان تهران، شهرستان شهریار؛ ۱۳۹۷
شرکت آردینه بهساز ایرانیان
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد تولید سیب زمینی نیمه آماده منجمد (فرنچ فرایز)
استان آذربایجان شرقی، شهرستان سراب؛ ۱۳۹۷
شرکت آرتان سیب ایرانیان
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی توسعه واحد تولید تصفیه و بسته بندی انواع روغن خوراکی
منطقه ویژه اقتصادی کاوه؛ ۱۳۹۸
شرکت نوین بانژ کاوه
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث سایت پشتیبانی مزارع پرورش ماهیان دریایی درقفس
استان مازندران، شهرستان کلارآباد؛ ۱۳۹۸
شرکت کلار گستر نیکو
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی توسعه واحد تولید استارتر لبنی
استان تهران، شهرستان ملارد؛ ۱۳۹۸
شرکت تک ژن زیست
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی واحد تولید خوراک دام
شهرستان گناباد؛ ۱۳۹۹
گروه صنعتی گناباد
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی توسعه و افزایش ظرفیت واحد تولید شکر
استان خوزستان؛ ۱۳۹۹
شرکت کشت و صنعت قند خاورمیانه
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد تولید روغن خوراکی و خوراک آماده دام و طیور
منطقه ویژه اقتصادی کاوه؛ ۱۳۹۹
شرکت غلات بان
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد تولید سریال‌بار، آجیل، شیرینی و غذای حیوانات خانگی، استان قزوین، شهرک صنعتی کاسپین؛ ۱۳۹۹ شرکت توسعه بازار راسن
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث مجتمع صنایع غذائی
استان تهران، شهرک صنعتی پیشوا؛ ۱۳۹۹
شرکت بیسکویت گرجی
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد تولید بذر ذرت
شهرستان گناباد؛ ۱۴۰۰
گروه صنعتی گناباد
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد تولید انواع آدامس
استان قزوین؛ ۱۴۰۰
شرکت راسن درمان
بهین صنعت یاب، مجری نگارش طرح های توجیهی در زمینه های گوناگون و چالش برانگیز بوده و هر روز سال، مشغول خدمت رسانی به سرمایه گذاران و کارآفرینان گرامی می باشد. پس از طی فراز و نشیب های طولانی، اکنون میتوانیم افتخار کنیم که صدها پروژه در جهت آبادانی و شکوفایی کشور عزیزمان ایران انجام داده ایم .
  طرح توجیهی از جمله مواردی است که خیال هر شخصی را از بابت بازدهی سرمایه تزریق شده به صنعت راحت می کند؛ به نحوی که شما بابت نحوه انجام پروژه و نیازمندی های آن مطلع می شوید و هم فرصت آنرا دارید که اجرای طرح خود را به صورت کامل امکانسنجی کنید .
همچنین طرح توجیهی جزء ملزومات دریافت تسهیلات بانکی نیز می باشد؛ با این حساب برای دریافت وام باید یک طرح با فرمت بانک از سوی یک شرکت معتمد، امین و تایید شده از طرف ” کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی ” به همراه داشته باشید. بدین منظور بهین صنعت یاب با در نظرگرفتن استانداردهای روز، تایید طرح توسط بانک را تضمین می نماید.
 اگر مایل هستید به شکل دقیق تر با طرح توجیهی آشنا شوید این مقاله را مطالعه نمایید : طرح توجیهی چیست ؟

طرح توجیهی تولید شیر کاکائو

افراد زیادی از خوردن شیر لذت می برند، امروزه میزان مصرف شیر در کشور افزایش پیدا کرده است که این موضوع نشان دهنده افزایش بهداشت جامعه و توجه بیشتر مردم به سلامتی است. افرادی که از طعم شیر معمولی لذت نمی برند، می توانند از شیر کاکائو استفاده کنند.

طرح توجیهی جوی پرک

طرح توجیهی جوی پرک جو دوسر پرک یکی از محبوب ترین غلات در سراسر جهان است که که از عصر برنز برای انسان شناخته شده، اغلب در نواحی خنک تر […]

طرح توجیهی کود شیمیایی

کود شیمیایی برای افزایش رشد گیاه و حاصلخیز شدن خاک مورد استفاده کشاورزان قرار می گیرد.  کودها دارای یک سری عناصر لازم برای خاک هستند که با افزودن آن ها موجب حصول بیشتر خواهد شد. از آنجایی که کودهای شیمیایی موثرترین تغذیه برای گیاهان به شمار می روند. در این مطلب قصد داریم در مورد کود شیمیایی و بازار آن در کشور صحبت کنیم.

طرح توجیهی شکلات صبحانه

شکلات، ماده غذایی بسیار خوشمزه و پرطرفدار است. مردم سراسر دنیا به شکلات، علاقه ویژه ای دارند، این ماده غذایی در کاهش استرس و افزایش هوش نیز، بسیار مفید است. شکلات صبحانه به عنوان یک ماده غذایی مقوی و لذیذ برای شروع یک روز پرنشاط، استفاده می شود، تقریباً تمام گروه های سنی پس از خوردن این غذا لذت می برند.

طرح توجیهی تولید آرد سمولینا

طرح توجیهی تولید آرد سمولینا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. با احداث خطوط تولیدی آرد سمولینا در این طرح توجیهی بخش اعظمی از نیازهای آرد سمولینا در داخل کشور ما مرتفع می شود؛ حجم تولید پیش بینی شده در این طرح جوابگوی نیازهای خارج از کشور نیز می باشد.

طرح توجیهی سالاد های آماده

برای آماده سازی میز شام یا ناهار باید انواع مزه های مختلف را نیز در کنار غذا سرو کنید! سالاد یکی از مهمترین پیش غذاها و مزه هایی است که در کنار انواع غذاهای ایرانی و فرنگی میل می شود.

طرح توجیهی تولید آبنبات

در این مطلب با ارائه اطلاعات مفید در زمینه تولید آبنبات به سرمایه گذاران کمک خواهیم کرد تا با دقت بیشتری در این عرصه قدم بردارند. آبنبات یکی از محصولات تنقلاتی شیرین و خوشمزه است که به دلیل شیرین بودن آن را به همراه چای نیز استفاده می کنند.

طرح توجیهی تولید مولتی ویتامین

طرح توجیهی تولید مولتی ویتامین در راستای تامین دارو های درمانی، تقویتی و… اجرا می شود. این طرح توجیهی مزایای بسیاری برای سرمایه گذاران در این زمینه دارد. مردم در حین بیماری از انواع داروهای تقویتی استفاده می کنند؛ همچنین داروهای مولتی ویتامیی نیز برای جلوگیری از ایجاد مشکلات در آینده به کار می روند.

طرح توجیهی احداث فودهال و فود کورت

طرح توجیهی احداث فودهال و فود کورت   احداث فودکورت و فودهال در سال های اخیر رشد و ترقی بسیاری داشته است. بررسی ها نشان می دهند که آمار و […]

طرح توجیهی تولید دوغ طعم دار

تولید دوغ از طریق رقیق کردن ماست های پرچرب و یا کم چرب به کمک آب صورت می گیرد، برخی از انواع دوغ ها گازدار هستند، در واقع در فرآوری این دوغ ها میزان مشخصی از گاز کربن دی اکسید به آن ها اضافه می شود.

طرح توجیهی تولید مالت و ماءالشعیر

در این مطلب قصد داریم با ارائه طرح توجیهی تولید مالت و ماءالشعیر اطلاعات مهم و قابل توجهی را در اختیار شما قرار دهیم. ارائه طرح توجیهی در هر زمینه به سرمایه گذاران کمک می کند تا بهتر و درست تر بتوانند تصمیم گیری نمایند،

طرح توجیهی تن ماهی

در طرح توجیهی تن ماهی اطلاعات مفید در زمینه تولید این ماده غذایی در اختیار سرمایه گذاران قرار داده شده تا با آگاهی از برآورد هزینه ها بتوانند گام درستی در زمینه تولید بردارند. کالای مورد بررسی یک محصول پرکاربرد در منزل، محیط کار و مسافرت است.

طرح توجیهی ناگت مرغ

طرح توجیهی ناگت مرغ اطلاعات لازم در زمینه تولید و بسته بندی ناگت مرغ را به سرمایه گذاران ارائه می دهد. امروزه تحقیقات متعددی در زمینه فرآوری های نیمه آماده اعم از ناگت مرغ انجام شده که در ادامه به بررسی کامل آن خواهیم پرداخت.

طرح توجیهی تولید نوشابه انرژی زا

در این مطلب قصد داریم با ارائه طرح توجیهی تولید نوشابه انرژی زا اطلاعات مفید در زمینه تولید این محصول را در اختیار سرمایه گذاران قرار دهیم. نوشابه های انرژی زا یک نوع نوشیدنی با افزودنی های مختلف است.

طرح توجیهی تولید ساندویچ سرد

امروزه سبک زندگی و خوراک افراد در ایران به سمت و سوی سبک زندگی و خوراک اروپاییان سوق داده می شود. بیشتر غذاهای مصرفی در اروپا غذا و ساندویچ های سرد است. ساندویچ سرد یکی از غذاهای خوشمزه است که در سریع ترین زمان ممکن آماده سرو می شود.

طرح توجیهی تولید سویا | بررسی فنی مالی و اقتصادی + جداول صادرات

ما با ارائه طرح توجیهی تولید سویا قصد داریم اطلاعات مفید در این زمینه را در اختیار سرمایه گذاران و علاقه مندان به این حوزه قرار دهیم. سویا از دسته محصولات پروتئینی است که به دلیل ارزش غذایی بالا مصرف آن توصیه می گردد.