صنایع شیمیایی و دارویی

در این صفحه به شکل جداگانه طرح های شیمیایی و دارویی شرکت دانش بنیان بهین صنعت یاب را لیست کرده ایم. همچنین تعدادی از پروژه های مهم شرکت در زمینه شیمیایی و دارویی نیز در جدول زیر قابل مشاهده است.

صنایع پلاستیک، شیمیایی و دارویی

موضوع پروژه مجری طرح
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث تولید انواع لوله و نوار آبیاری از پلی‌اتیلن
استان زنجان؛ ۱۳۹۳
شرکت آبرسان سازه بسپار زنجان
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی واحد تولید بطری پت
استان البرز؛ ۱۳۹۳
شرکت توان گستر کرمان
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی توسعه کارخانه تولید نایلون و سلفون
استان آذربایجان شرقی؛ ۱۳۹۵
شرکت صنایع پترو پیرامون تبریز
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی طرح توسعه و تکمیل واحد تولید انواع فیلم و شیلنگ از
پلی‌اتیلن و پی‌وی‌سی، استان تهران؛ ۱۳۹۶
شرکت صنایع بسته‌بندی
پویا پلاست آزادی
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد تولید نانو ذرات اکسید روی
استان اصفهان؛ ۱۳۹۶
شرکت شاندیز سازه پرشین
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد تولید افزودنی‌های بتن
استان یزد، شهرستان اردکان؛ ۱۳۹۶
شرکت پایدار پولاد پیشرو
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی توسعه واحد تولید انواع لوله و اتصالات از پلی‌اتیلن و PVC
استان فارس، شهرک صنعتی بزرگ شیراز؛ ۱۳۹۷
شرکت شیراز جم گستر
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد تولید عطر، دئودورانت و فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی، استان تهران، شهرک صنعتی ‌شمس‌آباد؛ ۱۳۹۷ شرکت پیشرو تجارت مهام
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد تولید نانو ذرات هیدروکسی آپاتیت
استان یزد، شهرستان بهاباد؛ ۱۳۹۷
جناب آقای بهروز سلطان‌ زاده
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد تولید کود شیمیایی سوپر فسفات ساده
استان کرمان؛ ۱۳۹۹
شرکت تعاونی اسلامی مجتمع صنعتی رفسنجان
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی توسعه واحد تولید دوده صنعتی (نوسازی جامبو راکتور هارد)
شهر صنعتی کاوه؛ ۱۳۹۹
شرکت دوده صنعتی پارس
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی بازسازی و نوسازی واحد تولید انواع چرم سبک و سنگین
استان تهران، شهرک صنعتی چرم‌شهر؛ ۱۳۹۹
شرکت آرکا چرم مهاجر
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد تولید کیت تشخیصی هماتولوژی/ انعقاد عمومی
استان قزوین، شهرک صنعتی کاسپین؛ ۱۴۰۰
شرکت پیشرو صنعت سلامت ایرانیان
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی توسعه واحد تولید انواع مواد شیمیایی (فوق روان‌سازهای بتن، اسپیسر بتن و غیره)، استان تهران، شهرستان بهارستان؛ ۱۴۰۰ شرکت آرمان سازه الموت
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد تولید کربنات‌باریم، اسیدفرمیک، کود سولفات آهن استان البرز، شهرک صنعتی اشتهارد؛ ۱۴۰۰ گروه صنعتی فیروز جام شیمی
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد تولید انواع لوله از پلی‌اتیلن
استان خوزستان، شهرستان شوش؛ ۱۴۰۱
شرکت توان اکسید پیشرو
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی توسعه واحد تولید رزین پلی‌سولفاید، درزگیر سیلیکونی،
پروفیل UPVC و انواع پروفیل آلومینیوم؛ استان تهران، شهرک صنعتی شمس‌آباد؛ ۱۴۰۱
شرکت کیمیا صنعت شیما
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد تولید روغن افزودنی کلسیم سولفونات فوق قلیایی
(مورد استفاده در صنعت روغن موتور)؛ ۱۴۰۱
شرکت دانش بنیان پترو  کنار صنعت
بهین صنعت یاب، مجری نگارش طرح های توجیهی در زمینه های گوناگون و چالش برانگیز بوده و هر روز سال، مشغول خدمت رسانی به سرمایه گذاران و کارآفرینان گرامی می باشد. پس از طی فراز و نشیب های طولانی، اکنون میتوانیم افتخار کنیم که صدها پروژه در جهت آبادانی و شکوفایی کشور عزیزمان ایران انجام داده ایم .
  طرح توجیهی از جمله مواردی است که خیال هر شخصی را از بابت بازدهی سرمایه تزریق شده به صنعت راحت می کند؛ به نحوی که شما بابت نحوه انجام پروژه و نیازمندی های آن مطلع می شوید و هم فرصت آنرا دارید که اجرای طرح خود را به صورت کامل امکانسنجی کنید .
همچنین طرح توجیهی جزء ملزومات دریافت تسهیلات بانکی نیز می باشد؛ با این حساب برای دریافت وام باید یک طرح با فرمت بانک از سوی یک شرکت معتمد، امین و تایید شده از طرف ” کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی ” به همراه داشته باشید. بدین منظور بهین صنعت یاب با در نظرگرفتن استانداردهای روز، تایید طرح توسط بانک را تضمین می نماید.
 اگر مایل هستید به شکل دقیق تر با طرح توجیهی آشنا شوید این مقاله را مطالعه نمایید : طرح توجیهی چیست ؟

طرح توجیهی سولفیت سدیم

این ماده صنعتی از ترکیب گوگرد و سدیم تهیه شده و مصارف عدیده ای در عرصه های صنعتی دارد. از این رو ساخت و تولید آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به دلیل اهمیت وجود این مواد صنعتی در کشور، طرح های تولیدی بسیاری برای آماده سازی حجم قابل توجهی …

طرح توجیهی لوله های پلی اتیلن کاروگیت

در سال های اخیر ساخت و تولید انواع لوله های پلی اتیلنی روند رو به رشدی داشته است. با در نظر گرفتن میزان بالای استفاده از آن ها در صنایع مختلف نیاز به تولید آن ها هر روز بیشتر می شود.

طرح توجیهی تولید روغن گیربکس

تمام خودروهای تولید شده با موتور احتراق داخلی، از گیربکس جهت انتقال نیرو به محورهای محرک خودرو استفاده میکنند. داخل گیربکس قطعات و چرخ دنده های زیادی با یکدیگر در حرکت هستند و بین آنها اصطکاک زیادی وجود دارد. برای حل این مشکل و جلوگیری از حرارت بالای تولید شده توسط این قطعه، از روغن مخصوص استفاده میشود.

طرح توجیهی کود شیمیایی

کود شیمیایی برای افزایش رشد گیاه و حاصلخیز شدن خاک مورد استفاده کشاورزان قرار می گیرد.  کودها دارای یک سری عناصر لازم برای خاک هستند که با افزودن آن ها موجب حصول بیشتر خواهد شد. از آنجایی که کودهای شیمیایی موثرترین تغذیه برای گیاهان به شمار می روند. در این مطلب قصد داریم در مورد کود شیمیایی و بازار آن در کشور صحبت کنیم.

طرح توجیهی پتاسیم کلرید

امروزه به دلیل افزایش جمعیت کشور، نیاز جامعه به بهره برداری از خاک و تولید مواد غذایی بسیار افزایش پیدا کرده است. خاک سرشار از مواد مغذی است که اگر به صورت مداوم از آن بهره برداری شود، آنگاه ممکن است تمام مواد آلی آن از بین برود و دیگر کیفیت اولیه خود را نداشته باشد. .

طرح توجیهی تولید جوهر پرینتر

دنیای اطراف ما پر از رنگ های متنوع است که با استفاده از این جوهرها بر سطوح مختلف ایجاد می شوند. در نتیجه نیاز به طیف رنگی وسیعی از این جوهرها در حوزه های صنعتی متعدد احساس می شود. طراحان، گرافیک ها و عکاس های حرفه ای به وجود این مواد رنگی نیاز دارند. از این رنگ ها در دستگاه های پرینتر جوهر افشان استفاده می شود.

طرح توجیهی تولید وایت اسپریت (‌حلال نفتی )

حلال های نفتی جایگاه به خصوصی در صنایع امروزی دارند و از هر یک از آن ها استفاده های بسیاری می شود. به همین خاطر طرح های توجیهی بسیاری برای آماده سازی این مواد ایجاد شده اند. این حلال ها به عنوان مواد اولیه در ساخت بسیاری از مواد شست و شو دهنده مورد استفاده قرار می گیرند.

طرح توجیهی واحد کائوچو مصنوعی

کائوچو یکی از مهمترین مواد در عرصه های صنعتی است و در بین مواد پلیمری جای می گیرد. در ساخت و تولید بسیاری از مواد پلاستیکی این مدل مواد صنعتی به کار می روند. این طرح توجیهی با دارا بودن توان لازم، اقدام به ساخت و تولید بخش اعظمی از پلیمرهای مورد نیاز در صنایع مختلف کرده است.

طرح توجیهی قرص ماشین ظرفشویی

قرص ماشین ظرفشویی به عنوان یکی از پرفروش ترین مواد شوینده در بازار مورد توجه عموم مردم گرفته است. امروزه شستن ظروف برای عموم افراد، کاری سخت و زمان بر است، به همین خاطر بیشتر افراد از ماشین ظرفشویی استفاده می کنند.

طرح توجیهی کائوچوی مصنوعی

طرح توجیهی کائوچوی مصنوعی برای تولید کائوچو در طرح توجیهی از متریال طبیعی به خصوصی استفاده می شود. این محصول در صنایع مختلف کاربرد ها فراوانی دارد و به عنوان […]

طرح توجیهی تولید بی کربنات آمونیوم

بی کربنات آمونیوم یک جامد پودری سفید رنگ است که نقش موثری در تولیدات صنایع غذایی ایفا می کند. از این رو یک طرح توجیهی دقیق و حساب شده برای تولید این محصول احداث می شود که سرمایه گذاران می توانند در آن شرکت کنند.

طرح توجیهی تولید پلاستوفوم

پلاستوفوم که با نام پلی استایرن نیز شناخته میشود یکی از محصولات مورد نیاز برای احداث ساختمان است. این محصول مزایای زیادی برای پروژه های عمرانی ایجاد می کند که برای مثال میتوان به ایجاد عایق صوتی و گرمایی اشاره کرد.

طرح توجیهی تولید تری کلسیم فسفات

طرح توجیهی تولید کلسیم فسفات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. این طرح به طور گسترده ای در زمینه تولید تری کلسیم فسفات، فعالیت می کند و سرمایه گذاری در آن نتایج خوشایندی در پی دارد.

طرح توجیهی تولید کامپوزیتهای پلی آمید

طرح توجیهی تولید انواع کامپوزیت با دریافت وام های بانکی معتبر و مجوزهای مورد نیاز برای راه اندازی خطوط تولیدی با ظرفیت بالا ایجاد شده است. به همین خاطر سرمایه گذاری در این زمینه بسیار سودمند است.

طرح توجیهی تولید مولتی ویتامین

طرح توجیهی تولید مولتی ویتامین در راستای تامین دارو های درمانی، تقویتی و… اجرا می شود. این طرح توجیهی مزایای بسیاری برای سرمایه گذاران در این زمینه دارد. مردم در حین بیماری از انواع داروهای تقویتی استفاده می کنند؛ همچنین داروهای مولتی ویتامیی نیز برای جلوگیری از ایجاد مشکلات در آینده به کار می روند.

طرح توجیهی تولید یونولیت

لازمه راه اندازی یک کارگاه یونولیت، داشتن اطلاعات لازم در زمینه طرح توجیهی یونولیت است. امروز اکثر ساختمان ها سقف های زیبای کاذب دارند، یونولیت برای ساخت سقف های کاذب انتخاب بسیار مناسبی است زیرا دوام و مقاومت ساختمان را افزایش می دهد علاوه بر این درصد بالایی از یونولیت در داخل کشور تولید می شود بر همین اساس استفاده از آن از نظر اقتصادی بسیار بصرفه خواهد بود.