صنایع فلزات اساسی٬ کانی های غیر فلزی و معدن

در این صفحه به شکل جداگانه طرح های صنایع فلزات اساسی٬ کانی های غیر فلزی و معدن شرکت دانش بنیان بهین صنعت یاب را لیست کرده ایم. همچنین تعدادی از پروژه های مهم شرکت در زمینه صنایع فلزات اساسی٬ کانی های غیر فلزی و معدن نیز در جدول زیر قابل مشاهده است.

موضوع پروژه مجری طرح
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی توسعه واحد تولید انواع سنگ‌های ساختمانی و تزئینی
استان قم، شهر صنعتی سلفچگان؛ ۱۳۹۵
شرکت پلاک سنگ
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی تولید پـودر باریـت و هـماتیت حفـاری
استان خراسان جنوبی؛ ۱۳۹۵
شرکت بهبود معادن سرزمین پارس
(پارمیکو)
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی طرح توسعه و تکمیل واحد تولید کاشی و سرامیک
استان یزد، شهرستان اردکان؛ ۱۳۹۶
شرکت مجتمع کاشی یکتا سرام ایرانیان
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد انواع سازه‌های فلزی
منطقه آزاد چابهار؛ ۱۳۹۶
شرکت پارس کویر زرین
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد تولید کنسانتره مس سولفیدی
از معادن مس استان سمنان؛ ۱۳۹۶
شرکت ستاره مس کویر
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی تولید سیمان نسوز
استان خراسان شمالی؛ ۱۳۹۶
شرکت آبادگران صنعت و معدن فریدن
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی توسعه واحد تولید انواع پروفیل آلومینیوم
استان مرکزی؛ ۱۳۹۶
گروه تولیدی ماهد آلومینیوم
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی توسعه واحد تولید انواع ظروف چینی آشپزخانه
استان خراسان رضوی، شهرستان گناباد؛ ۱۳۹۷
شرکت صنایع چینی تقدیس
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی توسعه و افزایش ظرفیت واحد تولید شمش فولادی
استان اصفهان، شهرستان لنجان، شهرک صنعتی فولاد؛ ۱۳۹۸
شرکت سپهر فولاد لنجان
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد تولید نفلین سینیت به روش مغناطیسی
استان آذربایجان شرقی، شهرستان کلیبر؛ ۱۳۹۸
شرکت توسعه معادن
سورین ارس زنده رود
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد ریخته گری مس و آلیاژهای آن
استان اصفهان، ناحیه صنعتی اژیه؛ ۱۳۹۸
شرکت پارتاک پارس آریان
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث کارخانه آسفالت
استان البرز؛ ۱۳۹۸
شرکت زرین سپاهان
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی توسعه واحد تولید انواع اسکلت فلزی تجهیزات صنایع
نفت، گاز و پتروشیمی، استان اصفهان، شهرستان لنجان؛ ۱۳۹۸
شرکت سازه پیشگام مدیسه
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد فرآوری سنگ مس ۰٫۶%
استان آذربایجان شرقی، شهرستان هشترود؛ ۱۳۹۸
شرکت صنایع مس سهند آذران
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی واحد احیاء مستقیم، ذوب و ریخته گری و نیروگاه
استان سمنان، شهرستان دامغان؛ ۱۳۹۹
شرکت فولاد کویر دامغان
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی استخراج معدن سرب دوکوهه؛ ۱۳۹۹ شرکت مهندسی فلات قاره پرشین
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث کارخانه فولاد
شهرستان میاندوآب؛ ۱۴۰۰
شرکت توسعه معادن فولاد مکران
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی احداث واحد آبکاری عملیات حرارتی
استان تهران؛ ۱۴۰۰
شرکت فولاد حدید

 

بهین صنعت یاب، مجری نگارش طرح های توجیهی در زمینه های گوناگون و چالش برانگیز بوده و هر روز سال، مشغول خدمت رسانی به سرمایه گذاران و کارآفرینان گرامی می باشد. پس از طی فراز و نشیب های طولانی، اکنون میتوانیم افتخار کنیم که صدها پروژه در جهت آبادانی و شکوفایی کشور عزیزمان ایران انجام داده ایم .
  طرح توجیهی از جمله مواردی است که خیال هر شخصی را از بابت بازدهی سرمایه تزریق شده به صنعت راحت می کند؛ به نحوی که شما بابت نحوه انجام پروژه و نیازمندی های آن مطلع می شوید و هم فرصت آنرا دارید که اجرای طرح خود را به صورت کامل امکانسنجی کنید .
همچنین طرح توجیهی جزء ملزومات دریافت تسهیلات بانکی نیز می باشد؛ با این حساب برای دریافت وام باید یک طرح با فرمت بانک از سوی یک شرکت معتمد، امین و تایید شده از طرف ” کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی ” به همراه داشته باشید. بدین منظور بهین صنعت یاب با در نظرگرفتن استانداردهای روز، تایید طرح توسط بانک را تضمین می نماید.
 اگر مایل هستید به شکل دقیق تر با طرح توجیهی آشنا شوید این مقاله را مطالعه نمایید : طرح توجیهی چیست ؟

طرح توجیهی دکل حفاری

طرح توجیهی دکل حفاری دکل های حفاری از مهمترین سازه ها در دنیای صنعت راه و ساختمان به شمار می روند. این طرح توجیهی برای تولید انواع دکل های حفاری […]

طرح توجیهی ابزار آلات

امروزه زندگی ما تا حد زیادی به ابزارآلات وابسته است، خیلی از ما در طول روز از ابزارآلات ویژه ای استفاده می کنیم اما شاید متوجه اهمیت آن ها نشده باشیم. ابزار آلات از زمانی ساخته شد که بشر در زمینه ذوب فلزات، مهارت ویژه ای بدست آورد.

طرح توجیهی تولید هالیت – سنگ نمک

سنگ نمک نوعی کانی است که با نام هالیت در صنایع مختلف شناخته می شود. در صورتی که عناصر این کانی با مواد معدنی دیگر ترکیب شوند، رنگ و شکل این کانی متفاوت می شود. در صورتی که عناصری مانند کربن و اورانیوم با این ماده ترکیب شوند، رنگ آن به سیاه تغییر می کند!

طرح توجیهی چسب بتن

در سال های اخیر صنعت بتن سازی با پیشرفت های گسترده ای روبرو شده است، به همین خاطر طرح توجیهی چسب بتن برای تولید این ماده با ارزش صنعتی راه اندازی شد تا افراد علاقه مند بتوانند با آگاهی بیشتر در این زمینه فعالیت نمایند.

طرح توجیهی نورد و قطعات فلزی

طرح توجیهی نورد و قطعات فلزی از هزاران سال پیش فولاد توسط بشر شناخته شده و مورد استفاده قرار می‌گرفته است. این فلزات هر چند به مرور زمان از نظر […]

طرح توجیهی تولید دوشاخه و سرپیچ

تولید دوشاخه و سرپیچ از ضروری ترین نیازهای کشور ما در بخش صنایع الکترونیکی است، از این رو یک طرح توجیهی حساب شده و دقیق در این زمینه احداث شده است که سرمایه گذاری در این زمینه را میسر می کند.

طرح توجیهی تولید منبع اگزوز خودرو

در این مطلب با ارائه طرح توجیهی تولید منبع اگزوز خودرو قصد دارید اطلاعات لازم در زمینه احداث منبع در اختیار سرمایه گذاران عزیز قرار دهیم. امروزه روز به روز صنعت خودروسازی در حال گسترش است به همین دلیل قطعه سازی خودرو از جمله فعالیت های اساسی هر کشور محسوب می شود.

طرح توجیهی تولید رینگ خودرو

انواع رینگ های آلومینیومی با رینگ های فولادی تفاوت های قابل توجهی دارند در فصل زمستان معمولاً بیشتر افراد برای انتخاب رینگ مناسب خودرو دچار مشکل می شوند، ظاهر انواع رینگ های آلیاژی و یا حتی آلومینیومی بسیار مناسب و زیبا است

طرح توجیهی دوش حمام

انواع شیر دوش حمام بر اساس زیبایی و کارایی تقسیم بندی می شوند، انتخاب شکل و ظاهر دوش باید با توجه به سایر چیدمان موجود در دکوراسیون حمام انجام شود. تولید کنندگان انواع شیرآلات به کمک جدیدترین و بروزترین طرح ها توانسته اند تنوع بسیار خوبی را در شکل ظاهری دوش حمام ایجاد کنند.

طرح توجیهی تولید میخ و میخ پرچ

طرح توجیهی تولید میخ و میخ پرچ مزایای بسیار زیادی برای صنعتگران دارد. امروزه نوآوری های ارائه شده در عرصه تولید ابزار و یراق سبب بهبود کیفیت فرآیند های صنعتی می شوند. در ساخت میخ های امروزی از شیوه های جدیدی استفاده شده که هم قیمت این محصولات را از نظر اقتصادی مناسب تر و هم کیفیت آن ها را افزایش داده است.

طرح توجیهی کربنات باریم

طرح تولید کربنات باریم برای ساخت شیشه های طبی، دیرگدازها و سایر کاربردهای مهم دیگر در اختیار سرمایه گذاران قرار داده می شود. ویتریت نام دیگر کربنات باریم است. این ماده سفید رنگ به صورت جامد و نامحلول در آب ارائه می گردد.

طرح توجیهی تولید کولر آبی | بررسی فنی مالی و اقتصادی + جداول صادرات

در این مطلب قصد داریم با ارائه طرح توجیهی تولید کولر آبی اطلاعات مهم در این زمینه را در اختیار سرمایه گذاران قرار دهیم. کولر آبی یک نوع تجهیزات سرمایشی در فصل های گرم سال است.

طرح توجیهی تولید پودر آهن | بررسی فنی مالی و اقتصادی + جداول بازار

در این مطلب قصد داریم با مطرح کردن طرح توجیهی تولید پودر آهن اطلاعات لازم در مورد این محصول را به علاقه مندان ارائه دهیم. پودر آهن در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، به همین دلیل تولید و عرضه آن با اهمیت است.

طرح توجیهی تولید لوازم دکوری

در این مطلب با ارائه طرح توجیهی تولید لوازم دکوری، اطلاعات مفیدی را در اختیار سرمایه گذاران علاقه مند به این عرصه قرار خواهیم داد. طرح توجیهی تولید لوازم دکوری به منظور تولید لوازم تزئینی ارائه شده است

طرح توجیهی تولید رادیاتور خودرو |‌ بررسی فنی مالی و اقتصادی

در این مطلب قصد داریم با ارائه طرح توجیهی تولید رادیاتور خودرو اطلاعات مهم در این زمینه را در اختیار سرمایه گذاران قرار دهیم. رادیاتور در جنس و مدل های گوناگون با برندهای مختلف در بازار موجود است هر مدل رادیاتور فلزی یا نیمه فلزی کاربردهای خاص خود را دارد.

طرح توجیهی تولید درب و بدنه آسانسور

آسانسور یک وسیله پرکاربرد در مکان های مختلف است . این وسیله برای حمل و نقل افراد در آپارتمان ها و مجتمع های بزرگ قرار داده می شود. آسانسور با بهره گیری از سیستم تعلیق و برقراری تعادل نیروی محرکه قابلیت جابجایی افراد و انواع وسایل به بالا و یا پایین را دارا است.